• یکشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-886-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خبر داد:

تحصیل 1000دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان

دبیر هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان حضور فعال بیش از هزار دانشجو شاهد و ایثارگر در واحدها و مراکز آموزشی این مجموعه عظیم دانشگاهی را گامی ارزشمند در تحقق فرامین بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت ا... خامنه ای دانست .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر سلطانعلی میر "در جمع خبرنگاران" با اشاره به تسهیلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: دانشجویان فعال شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان از مزایا و تسهیلات ویژه برخوردار هستند .

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان افزود: کلیه دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در استان موظفند در هر نیم سال تحصیلی با انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر مطابق آئین نامه نقل و انتقال مصوب شورای طرح و برنامه شاهد موافقت نمایند .

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان خاطرنشان کرد: «دانشجویان شاهد و ایثارگر در مقطع دکتری با تایید ستاد و هماهنگی گروه آموزشی مربوطه یک بار بیشتر می تواند در ارزیابی جامع شرکت نماید

این مسئول دانشگاهی گفت: شهریه تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگری که در دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان شاغل به تحصیل می باشند توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت می شود .

دبیر هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: «واحدها و مراکز آموزش عالی دانشگاه آزاد اسلامی در استان سیستان و بلوچستان در بیش از 150 رشته کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی و در رشته های علوم پزشکی با آزمون دانشجو می پذیرد که برخی از این رشته ها شامل تخفیف 50 درصد می‌باشند

میر خاطرنشان کرد: واحدها و مراکز آموزش عالی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با داشتن آزمایشگاه های مجهز، تجهیزات آموزشی و پژوهشی مناسب، برنامه های فرهنگی و دانشجویی اثربخش، داشتن امکانات رفاهی مطلوب و داشتن بزرگترین مرکز رشد، نقش چشم گیری در توسعه استان در زمینه های علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و .... دارد .

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان یادرآور شد: متقاضیان برای ثبت نام بدون آزمون مي‌توانند با مراجعه به سامانه www.azmoon.org   با درنظر گرفتن رشته مورد علاقه خود اقدام به ثبت نام کنند و برای شرکت در آزمون و انتخاب رشته های علوم پزشکی باید به سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org مراجعه و ثبت نام به عمل آورند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: