• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-1190-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار خاش:

بسیاری از روستاهای استان به شاخص‌های توسعه نرسیده اند

فرماندار شهرستان خاش گفت: پیشگیری از مهاجرت روستائیان به شهر و کمک به توسعه نقاط روستایی با هدف توانمند کردن قشر تولیدکننده مورد توجه دولت است .

به گزارش ایسنا-  منطقه سیستان و بلوچستان، محمداکبر چاکرزهی در نشست با برخی از ساکنان روستای شوگه بخش مرکزی خاش بیان کرد: روستائیان و عشایر از اقشار ارزشمند جامعه هستند که در مباحث تولید و اشتغال نقش مهمی بر عهده دارند .

مقام عالی دولت در خاش افزود: دولت برای ایجاد پروژه های زیرساختی و تامین آب و برق و ایجاد فضاهای آموزشی و بهداشتی و ورزشی و تفریحی و حمایت از کشاورزان و دامداران برنامه دارد و امید می رود با پیگیری های جدی و مستمر بتوانیم برنامه های توسعه محور دولت را در منطقه عملیاتی کنیم .

چاکرزهی اظهار داشت: بسیاری از روستاهای استان به شاخص های توسعه نرسیده اند لذا باید تلاش کنیم با اولویت بندی برنامه ها کمک ارزشمندی به جامعه هدف ارائه بشود .

فرماندار خاش گفت: تلاش برای تامین امنیت در جامعه و کمک به حل شدن مشکلات مردم از اهداف مهم دولت به شمار می رود که این امر با مشارکت دادن اقشار جامعه محقق شدنی است .

محمد احمدی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار و مجتبی شجاعی بخشدار مرکزی و محمدرضا بهادرزهی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خاش هم گزارشهایی از اقدامات انجام شده در حوزه عملکردی خود ارائه دادند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: