• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-1085-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام‌جمعه ایرانشهر بیان کرد:

دمیدن روح آزادی‌بخش در ملت‌های مظلوم جهان یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی

امام‌جمعه ایرانشهر بابیان این‎که دمیدن روح آزادی‌بخش در ملت‌های مظلوم جهان یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: بسیاری از مردم دنیا با الگو گیری از انقلاب اسلامی ایران در مقابل طاغوت و استکبار برای داشتن یک کشور مستقل ایستادگی کردند.

حجت‌الاسلام سید شجاع‌الدین ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سیستان و بلوچستان با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، به دست آوردن یک نظام اسلامی در کشور است که باعث شده نظام دو هزار و پانصدساله شاهنشاهی و طاغوت برچیده و تا همیشه سرنگون شد.

وی با بابیان این‌که استقلال، دستاورد دیگر انقلاب اسلامی است، افزود: قبل از انقلاب، استکبار جهانی مردم ایران را مستضعف و وابسته کرده بود و از جوان ایرانی حق اختراع، ابداع و اکتشاف را گرفته بودند و در صورت مشاهده کردن این موضوع او را به شدیدترین شکل ممکن تنبیه و مجازات می‌کردند.

امام‌جمعه ایرانشهر تصریح کرد: امروز، به لطف انقلاب اسلامی سایه شوم دشمن از سر ملت ایران نابود شد؛ بیش از 60 هزار مستشار آمریکا از کشور بیرون رانده شدند و راه برای شکوفا شدن استعداد و توانایی جوانان ما گشوده شد. دنیا مشاهده کرد که جوانان یک انقلاب نوپا با تلاش و همت خود بدون اتکا به قدرت خارجی، به جایگاه عظیم علمی رسیدند و باعث پیشرفت و ترقی کشور شدند که امروز باعث افتخار و سرافرازی ایران اسلامی هستند.

حجت‌الاسلام ابطحی گفت: داشتن استقلال، عدم وابستگی به قدرت‌های خارجی و متکی به نیروهای جوان داخلی از دستاوردهای مهم انقلاب است که هیچ‌گاه دشمن از آن خوشحال نمی‌شود.

امام‌جمعه ایرانشهر تأکید کرد: دمیدن روح آزادی‌بخش در ملت‌های مظلوم جهان یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب است؛ بسیاری از مردم دنیا با الگو گیری از انقلاب اسلامی ایران در مقابل طاغوت و استکبار به‌ویژه آمریکا و اسراییل برای داشتن یک کشور مستقل و آزاده ایستادگی کردند.

حجت‌الاسلام ابطحی با اشاره به بیان امام خمینی (ره) مبنی بر فتح سنگرهای کلیدی جهان توسط اسلام گفت: امروز سنگرهای کلیدی جهان به لطف بیداری اسلام در حال فتح است و شیطان بزرگ از صفحه روزگار محو می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: