• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-1285-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام‌جمعه اهل سنت ایرانشهر:

در زمان طاغوت، دوستی با غرب و همه‌کاره کردن آنان عزت و اقتدار ایران را نابود کرد

امام‌جمعه اهل سنت ایرانشهر اقتدار ایران را حاصل انقلاب اسلامی دانست و گفت: در زمان طاغوت، دوستی با غرب و همه‌کاره کردن آنان عزت و اقتدار ایران را نابود کرد.

مولوی عبدالصمد کریمزایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سیستان و بلوچستان با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: ایران اسلامی در طول سال‌های قبل از انقلاب به دلیل عدم رهبری و مدیریت یکپارچه کشور و هم‌چنین نبود اقتدار ملی، همواره مورد ظلم و ستم بیگانگان قرار گرفت و این مسئله مردم را دچار رنج و عذاب می‌کرد.

وی افزود: رژیم ستم‌شاهی به دلیل داشتن ضعف‌های فراوان در مدیریت کشور، عدم توجه به مسائل معیشتی و رفاهی مردم و همه‌کاره کردن آمریکایی‌ها در کشور، ذلت و مشکلات زیادی را برای ایران ایجاد کرد.

امام‌جمعه اهل سنت ایرانشهر تصریح کرد: دوستی با غرب، عزت و اقتدار ما را نابود کرد و همواره مردم ایران زیر سلطه آمریکا بودند که لایحه کاپیتولاسیون نمونه آشکار ذلت مردم ایران در زمان ستم‌شاهی است.

به گفته مولوی کریمزایی انقلاب اسلامی تحول عظیمی را در کشور ایجاد کرد که عزت و اقتدار ملت ایران حاصل این حرکت تحولی امام راحل (ره) بود.

وی بابیان که اقتدار کنونی ایران اسلامی نتیجه انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) و مقاومت و ایستادگی شهیدان است، خاطرنشان کرد: عمرانی و آبادانی در شهر و روستا، استقلال، آزادی و حق انتخاب و حضور فعال مردم درصحنه‌های مختلف برای تعیین سرنوشت کشور ازجمله نتایج انقلاب ما است که وظیفه همه ما حفظ و نگهداری آن با پیروی از بیانات رهبر انقلاب و ادامه دادن راه شهیدان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: