• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-1990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اجرای 85 هزار متر مربع پروژه عمرانی توسط دانشگاه علوم پزشکی زابل

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: در چهار سال گذشته 80 تا 85 هزار متر مربع پروژه عمرانی توسط این دانشگاه اجرا شده است.
 
به گزارش ایسنا-  منطقه سیستان و بلوچستان، علی اکبر نصیری در جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر این دانشگاه افزود: عملیات ساخت 68 پروژه بهداشتی و درمانی از سال 94 در منطقه سیستان آغاز شد که فقط هشت پروژه به دلیل کمبود اعتبار نا تمام باقی مانده است و با تامین اعتبار سال آینده به بهره برداری می رسد.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: سال 94 با سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به زابل 68 پروژه شامل مراکز جامع سلامت، خانه های بهداشت و مراکز آموزشی بهورزی مصوب شد و 60 پروژه به بهره برداری رسید و هشت پروژه دیگر تا نیمه نخست سال آینده افتتاح می شود.
 
نصیری با بیان این که میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه ها بین 25 تا 85 درصد متغیر است افزود: در چهار سال گذشته 80 تا 85 هزار متر مربع پروژه عمرانی توسط این دانشگاه اجرا شده است.
 
وی تصریح کرد: موانع و مشکلاتی هم پیش رو بود که از جمله آن می توان به نبود بعضی از زیر ساخت ها اشاره کرد. در این منطقه با کمبود مجتمع آموزشی و پردیس آموزشی، خوابگاه و امکانات رفاهی مانند استخر و سالن های ورزشی نیز مواجه هستیم.
 
وی بیان کرد: عملیات ساخت پروژه خوابگاه 400 نفری دانشجویان به دلیل کمبود اعتبار روند کندی دارد، احداث دانشکده پیراپزشکی، پردیس و خوابگاه نیازمند حمایت از مسئولان استانی و دولت است تا با تکمیل آن قسمتی از مشکلات رفع شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: