• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-3314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل ثبت احوال استان:

64 درصد مردم سیستان و بلوچستان کارت ملی هوشمند دریافت کرده اند

مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: از جمعیت دو میلیون و 700 هزار نفری استان تا کنون یک میلیون و 700 هزار نفر واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند هسستند که 64 درصد آنان کارت ملی دریافت کرده اند.
 
به گزارش ایسنا-  منطقه سیستان و بلوچستان، رضا راحت دهمرده در بازدید از مراکز ثبت نام کارت هوشمند ملی افزود: پایان مهلت اعتبار کارت ملی تا پایان امسال تعیین شده است.
 
وی تاکید کرد: واجدین شرایط دریافت کارت ملی هوشمند هر چه سریعتر برای دریافت این کارت اقدام کنند.
 
مدیرکل ثبت احوال استان برای انجام امور مربوط به صدور کارت ملی هوشمند، 70 پایگاه با ظرفیت ثبت نام روزانه پنج هزار نفر دایر شده است .
 
وی با بیان این که کارت های ملی قبلی فقط تا پایان امسال اعتبار دارد از افراد بالای 15 سال خواست برای دریافت کارت های ملی هوشمند جدید اقدام کنند.
 
مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه تاکنون ۲۳ هزار شناسنامه برای فاقدین شناسنامه در استان صادر شده، گفت: تلاش ما بر این است تا مابقی پرونده‌های فاقدین شناسنامه که در حدود ۲ هزار پرونده است را تا پایان سال تعیین تکلیف کنیم.
 
وی خاطرنشان کرد: صدور کارت‌های ملی هوشمند در کشور یکی از برنامه‌های موفق این نهاد است که به رفع مشکلات مردم و جلوگیری از هرگونه جعل و تقلب اسناد هویتی کمک می‌کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: