• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-2687-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نمایشگاه توانمندی‌های بانوان سیستان و بلوچستان آغاز به‌کار کرد

نمایشگاه توانمندی‌های بانوان با ۱۴۳ غرفه و شرکت بانوان از ۱۰ شهرستان سیستان و بلوچستان امروز در زاهدان آغاز به‌کار کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مدیرکل امور بانوان استانداری سیستان و بلوچستان صبح امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های بانوان در اتاق بازرگانی زاهدان گفت: نمایشگاه توانمندی بانوان با رویکرد حمایت از اشتغال و کارآفرینی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی و همچنین شناسایی استعدادهای بالقوه زنان در عرصه اشتغال برگزار شده است.

مریم پویا با بیان اینکه این نمایشگاه زمینه اشتراک گذاری تجربیات کارآفرینان را فراهم می‌کند، تصریح کرد: زمینه‌سازی موثر برای اشتغال و کارآفرینی، تقویت بنیه اقتصادی خانواده، فرهنگ سازی برای نقش آفرینی زنان در خانواده، مشارکت بیشتر زنان در توسعه و سرمایه گذاری، کشف و بهره‌گیری مطلوب از ظرفیت نهفته در زنان، ترویج فرهنگ کار و اصلاح الگوی مصرف از اهداف کاربردی است که برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده و تلاش می‌کنیم به آن دست یابیم.

وی ادامه داد: تقدیر از برگزیدگان این نمایشگاه، برگزار کارگاه‌های آموزشی مانند بازاریابی الکترونیک و همچنین وجود مشاوره‌های مختلف توانمندسازی افراد آسیب دیده در اجتماع و برگزاری آیین‌های فرهنگی و سنتی استان  از برنامه‌هایی است که به موازات این نمایشگاه برنامه ریزی شد شده است.

پویا تصریح کرد: 160 متقاضی برای حضور در این نمایشگاه وجود داشت اما به دلیل محدودیت مکانی این نمایشگاه با 143 غرفه دایر شد.

مدیرکل امور بانوان استانداری سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: صنایع دستی، مواد غذایی، پوشاک، ایستگاه سلامت، پژوهش و آیین‌های سنتی از بخش‌های مختلفی است که بانوان استان  از 10 شهرستان توانمندی های خود را در آن عرضه می‌کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: