• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-4114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سيستان بلوچستان:

مدیریت با قهر و جبر جواب نمی دهد

استاندار سیستان و بلوچستان در مراسم جشن انقلاب در سرسرای اداره کل بیمه سلامت استان با بیان اینکه داشتن مدیریت با قهر و جبر جواب نمی دهد گفت: مدیریتی موفق است که از روی علاقه انجام شود.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، محبی در این مراسم اظهار کرد: اجرای طرح بیمه سلامت تحول بزرگی در بخش نظام درمانی کشور ایجاد و این بخش را کاملا متحول کرد.

استاندار در ادامه کاهش هزینه های مالی مردم، افزایش کیفیت خدمات درمانی، مهار پرداخت های نامتعارف پرداختی را از جمله مهم ترین هدف های اجرای طرح تحول سلامت دانست.

وی در ادامه گفت: خدمت در عرصه سلامت مردم به ویژه ارتقای آرامش بیمار و بستگان وی در مراحل درمان و کاهش هزینه ها بزرگترین افتخار است.

محبی خاطرنشان کرد: حرکت در مسیر افزایش آرامش و سلامت مردم از بهترین و ارزشمندترین کارهاست.

وی گفت: حضور در سیستان و بلوچستان و کمک به حل مشکلات عدیده مردم این استان برایم افتخاری بزرگ است و از هیچ تلاشی در این مسیر فروگذار نخواهم بود.

مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: هم اینک 2 میلیون و 400 هزار نفر در استان (90 درصد جمعیت) زیر پوشش بیمه سلامت قرار دارند که یک میلیون و 600 هزار نفر آنان روستایی و عشایر هستند که دولت به صورت رایگان برای آنان دفترچه بیمه سلامت صادر کرده است.

دکتر محمد صفدری افزود: پذیرش بیماران با دفترچه بیمه سلامت همگانی از ابتدای آبان در سراسر کشور فقط در بیمارستان های دولتی انجام می شد که با توجه به مشکلات پیش آمده برای مردم استان، با پیشنهاد استاندار و موافقت وزیر بهداشت پذیرش دارندگان این دفترچه علاوه بر دولتی در مراکز خصوصی استان نیز انجام می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: