• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-1385-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام جمعه اهل سنت سرباز:

به برکت انقلاب اسلامی مساجد و مدارس اهل سنت در سراسر کشور دایر شدند

امام جمعه اهل سنت حبیبیه سرباز بابیان این‌که در زمان طاغوت اهل سنت ایران از داشتن مسجد بی‌بهره بود گفت: به برکت انقلاب امروزه در هر منطقه ای از استان سیستان و بلوچستان و ایران مساجد و مدارس علمیه اهل سنت با حمایت دولت مشغول به فعالیت هستند.

مولوی راشد آسکانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه سیستان و بلوچستان با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران خیر و برکات بی شماری را برای مردم ایران به ویژه ساکنان سیستان و بلوچستان به همراه آورد.

وی افزود: استانی که در 40سال قبل حتی برق نداشت و بیش از 80درصد مناطق شهری و روستایی آن از نعمت برق بی‌بهره بودند امروز همگام با دیگر مناطق کشور از نعمات مختلف برخوردار شده است.

امام جمعه اهل سنت حبیبیه سرباز با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران موجب آبادانی کشور و امنیت پایدار در منطقه شده است، تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران با وجود مشکلات فراوانی که استکبار برای ما به وجود آورده بود در سراسر کشور شاهد اقدامات زیربنایی و خدمات‌رسانی بودیم تا جایی که امروز در همه مناطق ایران امنیت و آبادانی به یک اندازه وجود دارد.

مولوی آسکانی با تاکید بر اینکه باید شکر گذار نعمت های انقلاب باشیم، خاطرنشان کرد: بی‌شک اگر هنوز هم کشور در دستان بی لیاقت حاکمان ظالم گذشته بود نه تنها شاهد چنین پیشرفت‌هایی نبودیم بلکه تاکنون به مستعمره یکی از قدرتهای استکباری تبدیل شده بودیم.

وی اذعان داشت: در گذشته حتی اهل سنت از داشتن مسجد نیز محروم بودند اما به برکت این انقلاب و رهبری فرزانه آن امروزه در هر منطقه ای از استان سیستان و بلوچستان و ایران مدارس علمیه اهل سنت با حمایت دولت مشغول به فعالیت هستند.

امام جمعه اهل سنت حبیبیه سرباز در پایان با دعوت از عموم مردم ایران برای شرکت در راهپیمایی 22بهمن، تصریح کرد: حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22بهمن و اعلام حمایت از انقلاب همچون همیشه مشتی محکم بر دهان شیطانی و کشورهای استکباری است.  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: