• پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-4214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در 2 عمليات ضربتي پليس صورت گرفت

کشف بیش از 3 تن موادمخدر در سيستان و بلوچستان

فرمانده انتظامي سیستان و بلوچستان از دستگیری 5 قاچاقچی و کشف 3 تن و 320 کيلوگرم مواد مخدر در 2 عمليات غافلگیرانه پليس خبر داد.
 
به گزارش ایسنا-  منطقه سیستان و بلوچستان، سردار "محمد قنبری" در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامي شهرستان های" ایرانشهر" و "نیکشهر" با پشتيباني اطلاعاتي پليس مبارزه با موادمخدر استان، طي چند روز گذشته از فعاليت يک باند بزرگ باخبر شدند که قصد داشتند به صورت مسلحانه مقادیر زیادی موادمخدر را از مناطق شرقي به استان هاي مرکزي کشور انتقال دهند.
 
وي با بيان اينکه اعضاي اين باند مسلح در حالي که با 3 دستگاه خودرو اقدام به جا به جايي مواد مخدر مي کردند، توسط پليس شناسايي شدند، افزود: قاچاقچیان با مشاهده یگان های عملياتي پليس با انجام حرکات مخاطره آميز قصد فرار داشتند که با سرعت عمل ماموران متوقف و سرنشينان این خودروها بلافاصله به صورت مسلحانه با ماموران درگير شدند.
 
سردار قنبری گفت: در اين درگيري مسلحانه که حدود یک ساعت ادامه داشت، 5 قاچاقچي حرفه اي دستگیر و 3 قبضه سلاح کلاش، 2 قبضه سلاح کلت کمری و 2 تن و 780 کیلوگرم تریاک کشف شد.
 
اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به درگيري مسلحانه ديگری در عملیات ضربتی ماموران پليس شهرستان "مهرستان" با قاچاقچیان، اظهار داشت: پس از رصد چند روزه اعضاي يک باند مسلح موادمخدر، یک دستگاه خودرو پژو 405 متعلق به اين باند در منطقه "آشار" شناسايي شد.
 
سردار قنبری افزود: اعضاي اين باند مسلح که تصور نمي کردند توسط ماموران نيروي انتظامي شناسايي شوند، پس از برخورد با کمين يگان هاي عملياتي و تکاوران پلیس، با آن ها درگير شده ولی به خاطر آتش پرحجم ماموران، مجبور به رها کردن خودرو حامل مواد شدند و با استفاده از تاریکی هوا و کوهستانی بودن منطقه از صحنه درگیری فرار کردند.
 
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به تلاش پلیس برای دستگیری این قاچاقچیان، تصریح کرد: ماموران در بازرسی از خودرو، مقدار 540 کيلوگرم تریاک کشف کردند که به صورت ماهرانه ای در کف خودرو جاسازی شده بود.
 
فرمانده انتظامي استان سیستان و بلوچستان با بيان اينکه مبارزه با پديده شوم موادمخدر با جديت از سوي پليس دنبال مي شود، به شهروندان توصيه كرد در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان موادمخدر و هرگونه بي نظمي و اخلال در نظم عمومي، با مرکز فوريت هاي پليسي110 تماس گرفته و موضوع را به پليس اطلاع دهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: