• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-4414-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فعال دانشجوی دانشگاه سیستان وبلوچستان:

دانشگاه ها در دوران انقلاب یکی از سنگرهای اصلی مبارزه محسوب می‌شد

فعال دانشجوی دانشگاه سیستان وبلوچستان اظهار کرد: دهه فجر فرصت بسیار مناسبی برای به نمایش گذاشتن قدرت و توانای های نظام اسلامی در دانشگاه ها و جامعه است که باید از این فرصت کمال استفاده را کرد.

امیررضا حاجی حسینی در گفت وگو با ایسنا-  منطقه سیستان و بلوچستان، با اشاره به اینکه عمل به فرمایشات امام راحل (ره)در دوران انقلاب رمز پیروزی نظام اسلامی بود تصریح کرد: هم اکنون نیز باید گوش به فرمان و منویات مقام معظم رهبری باشیم تا به پیروزی نهای برسیم.

امیررضا حاجی حسینی در ادامه خاطر نشان کرد: براندازی رژیم منحوس پهلوی دغدغه اصلی همه مردم کشور در دوران انقلاب بود و همدلی و همراهی همه اقشار جامعه باعث شد،این انقلاب با راهنماي های ارزنده ی امام راحل(ره)شکل بگیرد و در نهایت به پیروزی برسد.

حاجی حسینی در ادامه با اشاره به پویای انقلاب اسلامی تصریح کرد: این انقلاب به واسطه خون شهیدان در تمام این سال ها و سال های پیش رو قطعا ماندگار و پا برجا خواهد ماند.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان یکی از قشرهای موثر جامعه در این پیروزی بودند،گفت: جوانان دانشجو ومؤمن انقلابی قبل از انقلاب با گوش دادن به فرمایشات امام خمینی (ره)نقش بسزای در پیروزی های انقلاب داشتند.

حاجی حسینی اضهار کرد: دانشگاه ها در دوران انقلاب یکی از سنگر های اصلی مبارزه برای جوانان مبارز دانشجو محسوب می شد و امروز نیز مکانی است که دانشجویان انقلابی وبا بصیرت در این سنگر که سنگر دانش افزای محسوب می شود حظور پررنگ داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه دل نگرانی دشمنان انقلاب از تفکر انقلابی مردم ایران است گفت: دشمنان انقلاب نگران تفکرات انقلابی در بین ملت ایران هستند چون ایمان دارند جوانان انقلابی دهه 70هم مثل جوانان دهه 50با روحیه انقلابی از ملت و خاکشان دفاع می کنند، و این روحیه در مبارزه با داعش به چشم امد وان را امثال حججی ها اثبات کردند.

امیررضا حاجی حسینی در ادامه گفت: انقلاب اسلامی با تمام مخالفان جهانی خود به استانه چهل سالگی خود نزدیک می شود که این خودنشان گر اقتدار مردم شریف ایران و ولایت پذیری انهاست.

وی در ادامه افزود: ماپس از انقلاب اسلامی پیشرفت های زیادی داشتیم که میتوان به رتبه های بالای علمی،نظامی،دینی اشاره کرد.

وی در ادامه در زمینه میزان دستیابی به اهداف انقلاب اسلامی نیز اظهار کرد: مطمئنا رسیدن به تمام اهداف به زمان نیاز دارد و ما نزدیک به ان اهداف هستیم اما رسیدن به این اهداف نیاز به مدیران اجراي دارد که از بدنه مردم باشند تا اهداف انقلابی به خوبی محقق شود.

این فعال دانشجوی تصریح کرد: امروز بحران های اقتصادی تحمیل شده توسط بیگانگان را در اقتصاد جمعه میبینیم ومتاسفانه فرصت طلبی های مادی وسود جوي های نا مشروع برخی مسئولین نیز در داخل ،که تنگناهای موجود را تشدید می کند نیز وجود دارد، اما با این وجود هنوز مردم به راهی که در پیش گرفته اند،می بالند و با اتکا به ایزد متعال واتکا به نسل های جدید ،افق پیش رو را افق سعادت بشر و توسعه همه جانبه اجتماعی و فرهنگی کشور یافته اند و ان را با تمام توان دنبال می کنند.

وی در ادامه تصریح کرد:کسی با سازندگی و ساختن دنیای مردم مخالف نیست موضوع دگر خواهی به جای خودخواهی ها در جامعه است،مشکل فیش های نوجومی وقاچاق کالا است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: