• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-2690-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار بیان کرد؛

مشکل شدید کم آبی در شهرستان خاش

فرماندار خاش در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور استاندار انجام شد گفت: مردم خاش با مشکلات شدید بی آبی و کم آبی مواجه هستند.

به گزارش ایسنا-  منطقه سیستان و بلوچستان، چاکرزهی ادامه داد: در بحث راه و بازارچه مرزی و تسریع در اجرای پروژه گازرسانی این شهرستان نیازمند نگاه ویژه دولت است.

وی بیان کرد: در بحث خشکسالی ها خسارتهای فراوانی به مردم و منطقه وارد شده، که امیدواریم با تداوم رحمت های الهی از مشکلات حاشیه نشینی کاسته بشود و توسعه و آبادانی در روستاها شکل بگیرد.

فرماندار گفت: مردم منطقه شایسته بهترین خدمات هستند و از هر لحاظ شایسته تکریم می باشند لذا بر خود وظیفه می دانیم برای آنها خدمت کنیم.

چاکرزهی با برشمردن ظرفیت های مختلف شهرستان خاش در مباحث مرزی، گردشگری، کشاورزی، صنایع و معادن و نیروی انسانی کارآمد و غیره بیان کرد: مردم مرزدار و مهمان نواز و دارای ویژگی شاخص مبارزه با بیگانگان در تاریخ انقلاب اسلامی به خوبی نشان داده اند که به کشور و ارزشهای اسلامی و انقلابی وفادار هستند.

فرماندار خاش با برشمردن خدمات دولت در حوزه های مختلف افزود: در مباحث آموزشی خدمات آب و برق و راه و توسعه زیرساختهای شهری و روستایی اقدامات ارزشمندی صورت گرفته که در زمینه اجرای پروژه های گازرسانی، راه آهن و بالابردن شاخصهای تحصیلی و نیز استفاده از ظرفیت جوانان و بانوان شروع شده و کارها و برنامه های دولت در این مباحث با قوت ادامه دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: