• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-4814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سيستان بلوچستان:

در مدیریت‌های استان به توان و ایده‌های نو نگاه خواهیم داشت

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بهره گرفتن از تجربه مردم و استفاده از فکر جوانان و نخبگان در دستور کار دولت می باشد و قطعا در مدیریت های استان به توان و ایده های نو نگاه خواهیم داشت و در گزینش ها نیروی انسانی کارآمد مورد حمایت قرار می گیرند.

به گزارش ایسنا-  منطقه سیستان و بلوچستان، محبی در شورای اداری خاش افزود: رویه دولت در این استان رشد دادن استعدادها و حمایت از نخبگان می باشد.


وی بیان کرد: دشمنان با استفاده سوء از حوادث اخیر به دنبال ضربه زدن به کشور و ملت ایران هستند لذا شرکت با شکوه اقشار جامعه در راهپیمایی 22 بهمن ابهت و عظمت نظام اسلامی را به دنیا نشان می دهد.

دانیال محبی افزود: استاندار ادامه داد: باید افرادی جوان و تحصیلکرده و نخبه و کارآمد در ادارات بیایند و پس از آن مدارج ترقی را با به نمایش گذاشتن شایستگی ها طی کنند و با این نگاه و تقویت نیروی انسانی به استفاده از افراد خوش فکر و توانمند در مناصب اداری می اندیشیم.

مقام عالی دولت در سیستان و بلوچستان بیان کرد: این استان از ثروت های فراوانی در حوزه های مختلف بهره می برد لذا برای جذب سرمایه گذاران و افرادی که سرمایه های خود را به خارج از استان و کشور برده اند تلاش می کنیم و قطعا از افراد کار آفرین و سرمایه گذاران حمایت خواهیم کرد.

این مسئول تصریح کرد: توسعه سیستان و بلوچستان در زمینه های صید و صیادی و رونق فعالیت های اقتصادی در سواحل مکران و ظرفیت های دیگر گردشگری و صنایع و معادن با مشارکت دادن تمام اقشار میسر است و در فرمانداری ها و اتاق های فکر دولت باید از پتانسیل‌های استان بهره برداری شود.

محبی اظهار داشت: اعتدال و تدبیر و امید و حرکت در مسیر عدالت که شعار و هدف مهم دولت بوده و دولت با این نگاه به سیستان و بلوچستان توسعه و آبادانی منطقه را مورد توجه قرار داده و به مردم استان نگاهی ویژه وجود دارد.

محبی تاکید کرد: با نگاه بلند مقام معظم رهبری و تلاش دولتمردان از ظرفیت های استان بهره برداری می شود تا بسیاری از مشکلات و بن بست ها در مباحث اشتغالزایی و اقتصادی برچیده شوند.

استاندار با اشاره به مشکلات استان در مبحث خشکسالی ها و وارد شدن خسارت به مردم افزود: استفاده از ظرفیت و پتانسیل جوانان و تکیه بر مزیت ها و حرکت بر بسترهای توسعه ای امید و نشاط را به جامعه سیستان و بلوچستان هدیه می کند.

وی با مقایسه خدمات نظام اسلامی با دوران قبل از انقلاب بیان کرد: استقلال و آزادی و توسعه و عمران و آبادانی در کشور بعد از انقلاب به نسبت سالهای قبل از انقلاب اصلا قابل مقایسه نبوده و فاصله ها بسیار بالا است زیرا اعتقاد داریم در چهار دهه از انقلاب اسلامی اقدامات ارزشمندی در جامعه صورت گرفته و زیر سئوال بردن خدمات نظام از جهل افراد جاهل حکایت دارد که بر علیه دولت تبلیغ می کنند و به راحتی تلاش ها را نادیده می گیرند.

محبی ادامه داد: اقشار جامعه بر مسئولان حق دارند و بر عکس آن نیز حقی وجود دارد لذا حضور و حمایت های مردم بر مسئولان سنگینی و انجام تکلیف و وظیفه را دشوار می کند.

محبی گفت: ویژگی و شاخصه یک جامعه موفق و توسعه یافته مشارکت دادن اقشار مختلف در امور است لذا جای خوشبختی می باشد که مردم خاش از این ویژگی ها بهره می برند.

محبی ادامه داد: علما و نخبگان و افراد نخبه و دارای تجربه و تخصص در توسعه جامعه نقش دارند و اثرگذاری آنها غیرقابل انکار است.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: شهرستان خاش دارای هویت و فرهنگ و تمدن غنی و مردمی با ویژگی صبوری، وفاداری، فرهنگی و شاخصه فرهنگی بوده که تاکنون شایستگی های خود را نشان داده اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: