• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-2586-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افتتاح ششمین مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان در ایرانشهر

ششمین مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان در  ایرانشهر  افتتاح و راه‌اندازی شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، رئیس جهاددانشگاهی واحد استان در دهمین روز از دهه مبارک فجر و در آیین افتتاح ششمین مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان در ایرانشهر که با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه، رییس دانشگاه ولایت، مسوول نهاد نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی و سایر مدیران و مقامات محلی برگزار شد، از این نهاد به عنوان یک نهاد علمی، انقلابی، و دانش بنیان یاد کرد که با برخورداری از نیروهای کیفی و کارامد و با هویتی اسلامی و الهام بخش و موثر خدمات شایان توجهی در عرصه دانشگاهها و جامعه ارایه کرده است.

دکتر تاجری ضمن تبیین ماموریتهای این نهاد انقلابی در حوزه های چهارگانه فرهنگ، آموزش، پژوهش و تجاری سازی علم، جهاد را نهادی دانست که برای رفع مشکلات جامعه همیشه آمادگی اجرا و انجام کارهای گزین و بر زمین مانده را دارد.

وی خطاب به معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان گفت: هر گاه در هر زمینه ای به تخصصی در حوزه های گوناگون سلامت، فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی و معرفتی نیاز باشد جهاد داانشگاهی آمادگی دارد به نیکویی کار را به سر انجام برساند.

رییس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان در این آیین تاکید کرد: تفکر جهادی، نگاه علمی و باورهای دینی و معرفتی در جهاد دانشگاهی و جهادگرانش از آنان نهاد و انسانهایی ساخته که همواره به تحول و شکوفایی می اندیشند.

دکتر تاجری افزود: اگر چه که فضاهای کاری و فیزیکی جهاد کوچک است اما نگاه جهادگرانش به وسعت خدمت رسانی به مردم محروم به مراتب بلند تر است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: