• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-7284-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار خاش از کیفیت و سهمیه پخت نان در این شهرستان خبر داد

فرماندار شهرستان خاش گفت: برای رفع مشکلات مردم در بحث پخت و تولید نان در ایام پایانی سال و نوروز برنامه ها بصورت ویژه و کارشناسی شده اجرا خواهد شد.

به گزارش ایسنا-  منطقه سیستان و بلوچستان، محمداکبر چاکرزهی در نشست تعزیرات گندم و آرد و نان شهرستان خاش افزود: تشدید نظارت و بازرسی ها در ایام پایانی سال در جهت ارائه خدمات شایسته به مردم و مهمانان نوروزی باید بصورت جدی تر مورد توجه مسئولان باشد.

وی ادامه داد: فعال کردن واحد تولیدی کارخانه آرد شهرستان از نیازهای مهم به شمار می رود که امیدواریم با حمایت از بخش خصوصی و تشویق سرمایه گذاران به مبحث تولید و اشتغال کمک شود.

چاکرزهی تاکید کرد: با توجه به نیاز مردم شهری و روستایی و مهمانان نوروزی واحدهای غیر فعال که بنابر مسائلی تعطیل و متنبه شده اند با اخذ تعهد از مالکان و گسترده کردن نظارت ها به چرخه تولید برگردند.

مجتبی شجاعی بخشدار مرکزی شهرستان خاش با اشاره به اینکه در مبحث تامین و توزیع آرد روستائیان و عشایر مشکلاتی وجود ندارد اظهار داشت: برای بالا بردن سهمیه آرد برخی از خبازی های روستائی باید برنامه ریزی شود که مشکلات و نیازمندی های مردم رفع شود.

وی اهمیت بررسی توزیع سهمیه آرد و اجرای عدالت در مناطق مرزی و نقاط روستایی را در جهت تامین نیازهای مردم متذکر شد.

مهدی اسماعیلی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان خاش با تاکید بر کیفی کردن پخت نان و درجه بندی خبازی ها بیان کرد: برای مقابله با تخلفات این موضوع اقدامات جدی با همکاری بخشداران، مسئولان ادارات غله و غیره در دستور کار می باشد که امیدواریم بتوانیم خدمات شایسته‌ای به مردم ارائه دهیم.

وی تاکید کرد: فعالیت خبازی ها در مناطق مختلف با همکاری و حمایت های دولت و اتخاذ تصمیمات کارشناسی شده خواهد بود.

امان الله طوقی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خاش هم گفت: با پیگیری های صورت گرفته گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خاش از سوی کارخانه آرد شهرستان خریداری خواهد داشت تا تولیدات شهرستان از سال آینده در این کارخانه عرضه بشود.

منصور خاشی رئیس مرکز بهداشت شهرستان خاش هم بر اهمیت تولید و کیفیت پخت نان شهرستان با توجه به نیازهای جامعه تاکید کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: