• شنبه ۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-486-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اولین دوره تربیت مربی اقتصاد مقاومتی در زاهدان برگزار می شود

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان گفت: اولین دوره تربیت مدرس اقتصاد مقاومتی به صورت یک روزه در زاهدان برگزار می شود .

به گزارش ایسنا-  منطقه سیستان و بلوچستان، پرویز مرادقلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این دوره با همکاری مشترک دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی سیستان وبلوچستان،انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی و مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی در زاهدان برگزار می شود .

مرادقلی افزود: این دوره به صورت یک روزه و با حضور دکتر حجت عبدالملکی عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق(ع) و قائم مقام انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان برگزار می شود .

وی بیان کرد: این دوره آموزشی در تاریخ جمعه یازدهم اسفند ماه برگزار می شود و علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند به دفتر کارشناسان فرهنگی دانشگاه آزاد واقع در زیرزمین مسجد النبی دانشگاه آزاد مراجعه کنند .

مرادقلی افزود: با توجه به ظرفیت محدود اعضای شرکت کننده، علاقه مندان می توانند جهت تسریع در امر ثبت نام، نام و نام خانوادگی خود را به شماره تلفن 09159491438 ارسال نمایند تا ضمن رزرو، نام آنها در لیست شرکت کنندگان قرار بگیرد و سپس کارشناسان ما به آنها تماس خواهند گرفت .

وی ادامه داد: این دوره بسیار معتبر است و در پایان به برگزیدگان گواهینامه مدرسی درجه 3 اقتصاد مقاومتی اعطا می شود. همچنین این افراد عضو انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی نیز می شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: