• پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-1086-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان بیان کرد؛

رتبه هشتم دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان در زمینه پژوهش و تولید مقالات علمی

رئیس دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان گفت: سیستان و بلوچستان در میان دانشگاه های آزاد کشور در زمینه پژوهش و تولید مقالات علمی داری رتبه هشتم کشور است .
به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر سلطانعلی میر در دیدار با استاندار افزود: هم اکنون شاهد فرصتی تاریخی در مدیریت استان سیستان و بلوچستان هستیم و مشاهده می شود که اکثر مجموعه ها و دستگاه ها به یک همدلی و هم گرایی واحد رسیده اند که باید از این فرصت مغتنم نهایت استفاده را برای پیشرفت استان ببریم.
وی افزود،: دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان مفتخر است که از سال 1361 فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون حدود 79 هزار نفر از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده اند.
وی بیان کرد: ارتقا بخشی به امر کیفیت آموزش، ایجاد رشته های جدید اعم از پزشکی و غیرپزشکی از جمله برنامه ها و اهداف ما در دانشگاه آزاد اسلامی  است.
میر ادامه داد: با توجه به اینکه چابهار دارای یک واحد بین المللی است سعی داریم که واحد بین الملل در شهرستان زابل نیز دایر کنیم که پیگیر اخذ مجوزهای لازم آن هستیم.
دکتر میر تاکید کرد:دانشگاه آزاد اسلامی با تمام قوا و امکانات در خدمت شهروندان استان است و هر جا نیاز باشد برای مردم شیعه و سنی استان از شمال تا جنوب آماده خدمت رسانی است.
شایان ذکر است در پایان دیدار، حکم سید دانیال محبی استاندار سیستان و بلوچستان به عنوان عضو هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی استان به نمایندگی از ریاست عالی دانشگاه آزاد کشور (دکتر رهبر) توسط دکتر سلطانعلی میر تحویل وی گردید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: