• پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-290-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر اداره برق شهرستان مطرح کرد؛

پوشش 99 درصدی برق رسانی به شهرستان خاش

مدیر اداره برق شهرستان خاش گفت: پوشش برق رسانی به مناطق شهری و روستایی و عشایری این شهرستان به مرز 99 درصد رسیده و خداوند را شاکریم خدمات نظام اسلامی با تلاش دولتمردان سخت کوش رو به رشد است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، قدرت شهیکی در بازدید مشترک خود با بخشدار مرکزی خاش از روستاهای واقع در دشت رباط، آپک سیاهان، شوگه و غیره از توابع دهستان کوه سفید بخش مرکزی خاش بیان کرد: برای جلوگیری از خاموشی ها و تقویت شبکه های برق افزون بر 40 میلیارد ریال پروژه برق رسانی در دست اقدام داریم.

وی افزود: دولت برای رفع مشکلات مردم محروم و ساکنان مناطق محروم تلاشهای مستمری دارد و رافت نظام اسلامی بر مردم نیازمند به دریافت خدمات دولت قابل ستایش است.

بخشدار مرکزی شهرستان خاش هم گفت: برای اجرای پروژه های برق رسانی به مناطق بخش مرکزی افزون بر 120 میلیارد ریال هزینه شده که اجرای 18 کیلومتر شبکه برق با هزینه یک میلیارد تومان برای حل مشکلات مردم محروم و نیازمند نمونه ای از الطاف الهی و خدمات نظام و نمونه ای شاخص از تلاشهای ارزشمند دولتمردان به مردمی است که سالها محروم مانده اند.

مجتبی شجاعی افزود: ارائه خدمات آب و برق و مدرسه و بهداشت و غیره به مردم نیازمند مورد توجه دولت قرار دارد لذا امیدواریم در سالهای خدمت به مردم بتوانیم عملکردی مطلوب از خود به یادگار برجای بگذاریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: