• یکشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار:

شرایط شهرستان سراوان از لحاظ سوخت رضایت بخش نیست

فرماندار سراوان گفت: شرایط فعلی در شهرستان سراوان از لحاظ سوخت رضایت بخش نیست.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، درویش نارویی در جلسه تودیع و معارفه مدیر شرکت نفت شهرستان افزود: مردم این منطقه مرزنشین هستند و دولت نتوانسته به خوبی حق آنها را متناسب با شرایط و ظرفیت های اینجا ادا نماید.

وی بیان کرد: قاچاق سوخت در سطح شهرستان بالاترین فراوانی قاچاق را به خود اختصاص داده است و این امر موجب شده شهروندان برای تامین سوخت خود با مشکلات جدی مواجه شوند.

فرماندار سراوان همچنین وجود 100 هزار کارت سوخت که بیش از نیم آنها مهاجر بوده و در جریان کدینگ به این شهرستان وارد شده اند را یکی دیگر از علل مشکلات موجود خواند و از شرکت نفت خواست تا نسبت به حل موضوع اقدام نماید.

نارویی در ادامه مدیریت توزیع و ارسال به موقع محموله های سوختی را خواستار شد و افزود: برای حل مشکلات این شهرستان روش های سخت افزاری جوابگو نخواهد بود و برای مساعد نمودن شرایط نرم افزاری حرکت کرد.

فرماندار سراوان در ادامه اشرافیت داشتن به مسائل و مشکلات و نیازمندی های شهرستان در حوزه سوخت را از سوی مدیریت جدید خواستار شدند و افزود: ماهانه حداقل 15 میلیون لیتر سوخت بنزین به این شهرستان اختصاص یابد تا مشکل مردم برطرف شود.

وی همچنین تصریح کرد: دو شماره کالابرگ نفت سفید شهروندان سراوانی عقب مانده است و باید شرکت نفت در این خصوص نیز چاره‌ اندیشی لازم داشته باشد.

در پایان از زحمات آقای کیانفر تقدیر و آقای محمد رضا جامی به عنوان مدیر جدید معرفی شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: