• دوشنبه ۱۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-1186-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

از جوان راه یافته سیستان و بلوچستان به مسابقات جهانی ملی مهارت( ابوظبی)تجلیل شد

طی مراسمی باحضور سرپرست معاونت سیاسی واجتماعی استاندار از آقای مصطفی اکبری جوان هم استانی راه یافته به مسابقات جهانی ملی مهارت( ابوظبی)در استانداری سیستان و بلوچستان تجلیل شد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان ؛مراسم تجلیل از مصطفی اکبری جوان نخبه مهارتی استان در رشته ساخت وتولیدتیمی که به مرحله جهانی مسابقات ملی مهارت در ابوظبی راه یافته باحضور مرعشی معاون سیاسی اجتماعی استاندار ، سرپرست اداره کل فنی وحرفه ای استان معاونین اداره کل و مسئول برگزاری مسابقات خبرداد .

مرعشی سرپرست معاونت سیاسی واجتماعی استانداری در این مراسم وجود جوانان نخبه را مایه افتخار استان دانست و برضرورت حمایت نهادهای دولتی از آنها تاکید کرد .

مهردادجهاندیده نیزدراین آئین اظهار کرد: آقای اکبری باراهیابی به مرحله جهانی مسابقات ملی مهارت عنوان و جایگاه مهارت آموزی را به نمایندگی از استان سیستان و بلوچستان در کشور طنین انداز کرد .

وی آموزشهای مهارتی فنی و حرفه ای را قابلیت و مزیت دانست و گفت : آموزشهای مهارتی نیازی است که ما برای رونق اشتغال و کمک به جوانان در ورودآنها  به بازار کار داریم و باعنایت به  منویات وتاکیدات مقام معظم رهبری گسترش این آموزشها برای کمک به داشتن اقتصاد درون زا لازم و ضروری است .

مصطفی اکبری در مرحله کشوری مسابقات ملی مهارت در رشته ساخت و تولید تیمی با کنارزدن رقبا به مرحله جهانی مسابقات در شهر ابوظبی راه یافت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: