• پنجشنبه ۱۷ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-5714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار بیان کرد:

نارضایتی شهروندان زاهدانی از سرعت پایین در انجام گاز رسانی

معاون ھماھنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه شورای فنی استان با موضوع بررسی روند ترمیم نوارھای حفاری گاز گفت: کیفیت ترمیم نوارھای حفاری شده توسط شرکت گاز مطلوب اما سرعت پایین در انجام کار نارضایتی شهروندان را به دنبال داشته است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، به نقل از استانداری، باقر کرد خواستار افزایش سرعت ترمیم نوارھای حفاری گاز توسط پیمانکاران و افزایش تعداد اکیپ ھای حفاری شد.

وی بر افزایش تعداد اکیپ ھا و شیفت ھای کاری به منظور ترمیم نوارھای حفاری گاز در سطح شهر در آستانه نوروز و ترمیم نوارھای حفاری مطابق با مشخصات فنی شهرداری تأکید کرد.

مدیر دفتر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز در خصوص ترمیم نوارھای حفاری گفت : شرکت رف سازه کرمان ترمیم 100 کیلومتر نوار حفاری را در تعهد دارد که در بررسی شورای فنی تا 20 دیماه جاری، 26 کیلومتر ترمیم شده و در بازرسی اخیر کمیته نظارت شورای فنی این عدد به 43 کیلومتر افزایش یافته است.

به گفته مهرنیا مطابق برنامه زمانبندی تا پایان سال باید 50 کیلومتر نوار حفاری ترمیم شود که نشان دھنده پیشرفت 50 درصدی کار است .

وی افزود: در بررسی کمیته نظارت شورای فنی ، کیفیت اجرای کار مطلوب اما سرعت اجرای عملیات ھمچنان پایین است.

وی اظهار کرد: شرکت سازه «گاز طوس» نیز 90 کیلومتر ترمیم نوار حفاری را تعهد دارد که تاکنون 27 کیلومتر اجرا شده است که بر اساس برنامه زمانبندی تا پایان سال به 35 کیلومتر خواھد رسید.

مدیر دفتر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تصریح کرد: کیفیت اجرا مطابق با مشخصات فنی بوده اما سرعت اجرای کار پایین است.
مدیر دفتر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ادامه اداد : تاکنون تعداد پنج ھزار و 987 علمک گاز در سطح شھر زاھدان نصب شده و از مجموع 36 کیلومتر طول نوارھای حفاری تاکنون فقط 2/5 کیلومتر ترمیم شده است.

وی ارزیابی کمیته نظارت شورای فنی استان از روند اجرا را فاقد برنامه زمانبندی و ھمچنین نحوه ترمیم نوارھای حفاری را فاقد مشخصات فنی دانست که موجب نشست در اثر بارندگیهای اخیر شده است.

مهرنیا سرعت حفاری نوارھای عرضی را بسیار پایین ارزیابی کرد.

مدیر عامل شرکت گاز استان نیز در این جلسه اظهار کرد: شرکت «رف سازه» با پنج گروه کاری و دو پیمانکار و شرکت سازه «گاز طوس» با پنج گروه کاری و سه پیمانکار در حال فعالیت ھستند که با افزایش تعداد گروههای کاری تا پایان سال به شرایط نسبتا خوبی می رسیم.

طهرانی افزود: اولویت کاری شرکتها ترمیم نوارھای خیابانهای اصلی و محلهای پرتردد است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: