• پنجشنبه ۱۷ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-1986-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در دیدار رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بااستاندار سیستان و بلوچستان مطرح شد

آموزشهای مهارتی زیر بنایی توسعه در نظر گرفته شود

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دردیدار با استاندار سیستان و بلوچستان از آموزشهای مهارتی فنی  و حرفه ای به عنوان لازمه وپیش فرض اقدامات زیر بنایی توسعه یاد کرد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان ؛ دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دردیدار با دانیال محبی استاندار سیستان و بلوچستان بر ضرورت تشکیل شورای مهارت آموزی برای هماهنگی بین متقاضان و ارائه دهندگان مهارت در راستای تامین نیروی مورد نیاز بازار کار استان تاکید کرد .

پاک سرشت افزود: برای تمرکز بر مهارت آموزی در راستای ایجاد اشتغال نیاز است تا پتانسیل های استان  از جمله بحث های فرهنگی ،گردشگری،بومی واقلیمی خاص مورد بررسی و برنامه ریزی قرار گیرد .

وی تصریح کرد: برای تحقق اشتغال در استان باید فضای مراکز مهارت آموزی را به سمت اشتغال فراگیر و روستایی سوق دهیم و از این طریق فرصت های اشتغال را در اختیار جوانان مستعد قرار دهیم .

استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این نشست بر ضرورت ایجاد پل ارتباطی بین مراکز مهارت آموزی و دانشگاه ها با هدف گسترش فرهنگ اشتغال از طریق مهارت آموزی تاکید کرد .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: