• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-6814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

توسعه همکاری‌های مشترک جهاددانشگاهی و بهزیستی سیستان و بلوچستان

همکاری‌های مشترک علمی، فرهنگی، پژوهشی و آموزشی جهاددانشگاهی و اداره کل بهزیستی سیستان و بلوچستان و اداره‌کل بهزیستی افزایش می بابد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر منصور تاجری رئیس جهاددانشگاهی واحد استان در نشست مشترک با مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: جهاددانشگاهی در حقیقت نهادی علمی، انقلابی و دانش بنیان است .

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی با روحیه و تفکر جهادی و انقلابی به عرصه های مختلف ورود پیدا می‌کند، ادامه داد: این نهاد انقلابی توانایی ورود به عرصه های مختلف و برنامه های بر زمین مانده جامعه را دارد و مسائل آموزشی، فرهنگی، اجتماعی، تحقیقاتی، اشتغال و کارآفرینی را با جدیت و توجه ویژه‌ای برنامه‌ریزی و پیگیری می‌نماید .

رئیس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه این نهاد علمی به عنوان عنصر پیوند‌دهنده مباحث تئوری و عملی و رابط بین دانشگاه و جامعه به شمار می‌رود، تصریح کرد: جهاددانشگاهی استان با توجه به ظرفیت و پتانسیل های موجود اعلام آمادگی می‌کند که در عرصه‌ها و زمینه‌های مخلتف می‌تواند با این اداره کل همکاری داشته باشد .

دکتر تاجری با اشاره به اینکه در بحث آموزش می‌توانیم با اداره کل بهزیستی استان همکاری مشترک داشته باشیم، افزود: جهاددانشگاهی در راستای آموزش های تخصصی کوتاه مدت 700 دوره اشتغال محور، کارگاه‌های آموزشی متنوع، دوره های مهارت و اشتغال محور را در برنامه و در دست اجرا دارد و با توجه به این ظرفیت ها می توانیم زمینه های همکاری مشترک را افزایش دهیم .

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی مکانی مناسبی برای ایده‌سازی و ایده‌پردازی است، گفت: این نهاد علمی و انقلابی آمادگی خود را جهت حمایت از ایده ها اعلام می دارد .

مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان نیز در این ‌نشست بیان کرد: جهاددانشگاهی به عنوان نهادی موثر در تولید علم، دانش و فرهنگ است و رسالت‌محوری مولفه‌ای مهم برای جهاددانشگاهی محسوب می‌شود و رسالتش با دانشگاه متفاوت است .

سراوانی ادامه داد: بهزیستی و جهاددانشگاهی در کنار هم و با همفکری یکدیگر در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، آموزش، تولید و اشتغال می توانند در سطح استان بسیار موثر عمل کنند .

وی خاطرنشان کرد: این نهادی علمی و انقلابی به هر عرصه‌ای که ورود پیدا کرده توانسته موفق ظاهر شود و ما نیز با همین شناخت با این نهاد انقلابی و جهادی همکاری‌هایمان را افزایش خواهیم داد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: