• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-7114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

72 تخت دیالیز آماده خدمات رسانی میهمانان نوروزی در سیستان و بلوچستان

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با تمام ظرفیت آماده خدمات دهی به بیماران نیازمند به دیالیز در تعطیلات نوروزی می باشند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان مهدی خواجه در شورای سلامت دانشگاه افزود: نوبت دهی به بیماران ثابت بخش های دیالیز به صورت سه شیفته انجام می شود اما بیمارانی که از سایر استان ها به سیستان و بلوچستان سفر می کنند برای هماهنگی و گرفتن نوبت دیالیز باید با سرپرستاران بخش های دیالیز بیمارستان های تابعه هماهنگی لازم را انجام دهند.

به گفته خواجه شماره تلفن های مورد نیاز برای هماهنگی انجام دیالیز به معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ارسال شده است و بیماران دیالیز قبل از حرکت به سمت استان سیستان و بلوچستان و از طریق بیمارستان محل سکونت خود از برنامه دیالیز مطلع می شوند.

وی افزود؛ بیماران دیالیزی که بدون برنامه قبلی به عنوان میهمانان نوروزی به استان وارد می شوند هم می توانند از طریق شماره تلفن   33220425 -054  از روند دریافت خدمات دیالیز مطلع شوند.

به گفته معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 17 تخت در بخش دیالیز بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) زاهدان، 17 تخت در بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) زاهدان، 10 تخت در بیمارستان امام خمینی (ره) خاش، 11 تخت در بیمارستان رازی سراوان و 17 تخت در بیمارستان امام علی (ع)  چابهار در طول تعطیلات، برای ارائه خدمت به مراجعان فعال است.

وی همچنین با اشاره به اینکه کلینیک ویژه های خارج بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در این ایام تعطیل است افزود:  ویزیت سرپایی مانند قبل در بخش اورژانس بیمارستان ها انجام می شود و در مواردی که نیاز به حضور متخصص باشد متخصصین آنکال در تمام بخش های بیمارستان ها تعیین شده اند.

شماره تلفن ستاد نوروزی دانشگاه  33220425 -054 به صورت شبانه روزی، آماده ارائه خدمات مشاوره ای و پاسخ به سوالات احتمالی شهروندان می باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: