• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-7514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس اداره بهزیستی شهرستان:

خانواده‌های دارای دو معلول خاش دارای مسکن می شوند

رئیس اداره بهزیستی شهرستان خاش گفت: خانواده های دارای دو معلول که زیر پوشش این اداره هستند با حمایت های ویژه دولت دارای منزل مسکونی می شوند.

ادریس تمندانی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، افزود: کار ساخت 47 واحد مسکونی خانواده های دارای دو معلول شروع شده و در سال آینده نیز کار ساخت 17 واحد دیگر آغاز می گردد.

وی بیان کرد: افزون بر 3500 معلول و چندین دانش آموز و دانشجو و زن سرپرست خانوار از خدمات بهزیستی بهره می بزند.

تمندانی ادامه داد: با حمایت های ویژه دولت و مجلس حقوق مددجویان زیر پوشش بهزیستی دو برابر شده و از امسال چند هزار نفر از افراد پشت نوبتی زیر چتر حمایتی دولت قرار گرفته اند و انتظار داریم تا پایان سال آینده بتوانیم گستره خدمات بهزیستی را بالا ببریم.

رئیس بهزیستی شهرستان خاش گفت: بسیاری از افراد معتاد پرخطر و آسیب دیدگان اجتماعی از طریق اورژانس اجتماعی شناسایی شده اند و اقدامات خوبی برای رفع مشکلات مسکن و اشتغال آنها انجام شده و همچنان با قوت کارها را دنبال می کنیم.

وی از حمایت ها و اقدامات و تلاشهای فرماندار و بخشدار مرکزی و مدیرعامل و کارکنان شرکت سیمان و مجمع خیران و مدیران شهرستان خاش برای کمک به حل بخشی از مشکلات اقشار نیازمند قدردانی کرد و افزود: در همین امسال بسیاری از افراد محروم و مستمند و قشر مستضعف جامعه با پیگیری های این عزیزان دارای مسکن شدند و از خدمات درمانی و فرهنگی و آموزشی برخوردار گشتند.

وی اظهار امیدواری کرد: با ادامه این روند خدمات چشمگیری به افراد تحت پوشش بهزیستی ارائه شود و موج رضایت مندی مردم از خدمات دولت به جامعه هدف در خاش گسترده تر شکل بگیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: