• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-7714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تاکید استاندار به پرهیز از حاشیه سازی در محیط‌های علمی و دانشگاهی

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دانشگاه ها پژوهش های خود را متناسب با اهداف توسعه ای استان انجام دهند که در  این راستا باید بین دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی برای رسیدن به توسعه پایدار  ارتباط و تعامل بیشتری برقرار شود.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سید دانیال محبی ظهر در دیدار با اعضای هیئت رئیسه دانشگاه سیستان و بلوچستان, اظهار افزود: دانشگاه ها باید متناسب با نیازهای استان پژوهش های خود را هدایت کنند و در کنار توسعه کمی باید به کیفی سازی  توجه نمایند تا نتایج و خروجی آن در حوزه های مختلف جامعه ملموس‌تر باشد.

وی با بیان اینکه رویکرد و نحوه ارتباط استادان در محیط دانشگاه باید بر مبنای سعه صدر، صداقت و تعامل باشد، اظهار کرد: مسئولیت دانشگاه فقط تربیت و آموزش نیروی انسانی نیست بلکه بکارگیری نیروی انسانی نیز باید مدنظر قرار بگیرد.

محبی با اشاره به پرهیز از حاشیه سازی در محیط های علمی و دانشگاهی تصریح کرد: دانشگاه در حوزه‌های مختلف کشاورزی، معدن، صنعت و  خدماتی باید به سمت دانش‌بنیان شدن حرکت کند.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه پیشرفت و توسعه کشورها بر مبنای علم و دانش استوار است، ادامه داد: دانشگاه ها برای ایفای نقش اثرگذار در توسعه پایدار باید ارتباط بیشتری با جامعه  داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: