• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-1090-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تقسیم خودروها برای شکستن صف ها در مقابل جایگاههای سوختی خاش

با هدف در هم شکستن صف های طویل و پیشگیری از وارد شدن خسارت به مردم و صرفه جویی در وقت برنامه تقسیم خودروها در جایگاه های سوختی خاش از امروز سه شنبه اجرا می شود .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، برابر تصمیمات اتخاذ شده در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز خاش نحوه سوخت گیری خودروها از تاریخ ۲۲ اسفند ماه در سطح جایگاههای سطح شهر بشرح ذیل می باشد: جایگاه چاوش فقط انواع پژو؛ جایگاه وحدت پراید؛ جایگاه توحید سمند، خودروهای سواری خارجی، زانتیا، تاکسی ها و خودروهای آژانس؛ جایگاه میلاد انواع وانت بار تویوتا و مزدا و خارجی؛ جایگاه سرحد خودروهای دولتی و اداری و مسافرین و جایگاه پیامبر اعظم تویوتا دوکابین، نیسان انواع پیکان سواری و وانت کار سوخت رسانی به خودروها انجام می شود .

مهدی اسماعیلی مدیر اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان خاش گفت: در روزهای گذشته و امروز با همکاری مدیران شرکت نفت، تعزیرات حکومتی، نیروی انتظامی، معاون سیاسی اجتماعی و دفتر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و سوخت فرمانداری بازدید های مستمر انجام و در نهایت با هماهنگی فرماندار به عنوان رئیس کمیسیون مبارزه با سوخت شهرستان بر تقسیم خودروها در جایگاهها تصمیم گیری شد .

وی افزود: مدتی است مشکلاتی در مقابل جایگاههای سوختی شهرستان ایجاد شده که تاکنون با حضور مقامات استانی و محلی؛ نماینده مردم و اعضای شورای شهر خاش در مجلس جلسات زیادی تشکیل و تصمیمات لازم نیز گرفته شده است .

محمد احمدی بولاغ معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان خاش هم گفت: مسئولان شهرستان در روزهای گذشته از پدید آمدن مشکلات برای مردم نگران بوده اند و هم اینک با تقسیم خودروها سعی می کنیم اوضاع را به درستی مدیریت کنیم تا مردم خاش و مهمانان نوروزی بتوانند در آسایش و آرامش فراوان به زندگی خود بپردازند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: