• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-8214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان عنوان کرد:

ارجاع 103 پرونده تخلف زیست محیطی به مراجع قضایی استان

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال 96 تا نیمه بهمن ماه سال جاری تعداد 103 پرونده به مراجع قضایی استان ارجاع داده شده که از این تعداد 70 پرونده مختومه و تعداد 33 پرونده در جریان است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر پورملائی افزود: در سال جاری  تعداد 103 پرونده در خصوص تخلفات محیط زیستی از قبیل، شکار و صید، حمل غیرمجاز، آلودگی های محیط زیستی و ... توسط یگان حفاظت محیط زیست استان و بخش های کارشناسی و فنی و با هماهنگی و همکاری اداره حقوقی محیط زیست استان به مراجع قضایی ارجاع داده شده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان بیان کرد: ایجاد گشت های شبانه روزی، دیده بانی های سیار و ثابت، استفاده از پتانسیل های همیاران و دوستداران محیط زیست، همکاری های سمن های محیط زیستی، انعقاد تفاهم نامه های همکاری با دستگاههای مرتبط با حوزه محیط زیست و انتظامی از قبیل تفاهم نامه همکاری با پلیس فتای استان در گسترش فرهنگ محیط زیستی و آشنایی بیشتر مردم با این مقوله و همچنین افزایش کشفیات، نقش بسزایی داشته است.

پورملائی خاطر نشان کرد: از همکاری های دستگاه قضایی، مرزبانی و نیروهای نظامی و انتظامی استان و پلیس فتا که در کشف و شناسایی و رسیدگی سریع به پرونده های ارجاعی بسیار همکاری و همراهی می نمایند قدردانی و سپاسگزاری می کنم چرا که همراهی این دستگاهها در حفظ و حراست از محیط زیست نقش موثری داشته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: