• شنبه ۲۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-2186-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان خبر داد:

تأیید بودجه طرح‎های پيشنهادي سرمايه‎گذاري دانش‎بنيان

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان از تأیید دستورات چهاردهمین جلسه هیات امنای این استان خبر داد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر سلطانعلی میر با اشاره به تأیید و تصویب دستورات چهاردهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با اکثریت آرا گفت: در چهاردهمین جلسه هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان که با حضور دکتر علیرضا منادی معاون حقوقی و امور مجلس و نماینده ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در هیات امنا استان و اعضاء حیقیقی و حقوقی برگزار شد پس از بررسی بودجه پیشنهادی استان برای سال 1397 این برنامه بودجه مورد تأیید اعضا قرار گرفت .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان افزود: ساختار سازمانی واحدها و مراکز دانشگاهی استان نیز تأیید و پس از بررسی رزومه اعضاء پیشنهادی جهت عضویت در کمیسیون دائمی استان و اعضای کمیته نظارت بر حسن اجرای مصوبات هیات امنا، اعضای مورد نظر تأیید و تصویب شد .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان گفت: طرح های پیشنهادی سرمایه گذاری دانش بنیان در حوزه های صنایع غذایی، الکترونیک و صنایع، نرم افزار و IT ، فرآوری مواد معدنی، نظامی و کشاورزی و طرح های پیشنهادی سرمایه گذاری نیروگاه خورشیدی 100 کیلوواتی در زاهدان، خرید یا احداث مجتمع هتل آپارتمان در مشهد از محل فروش املاک و مستغلات مازاد و بلااستفاده، احداث طرح کشوری مجتمع فرهنگی، تفریحی و اقامتی در رمین چابهار و احداث مجتمع هتل آپارتمان در واحد چابهار مورد تأیید اعضائ هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان قرار گرفت .

این مسئول دانشگاهی با بیان اینکه تبديل واحد زابل به واحد بين الملل زابل و تبديل مركز نيكشهر به واحد از دیگر مصوبات چهاردهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان بود، عنوان کرد: تأسيس مراكز تحقيقاتي مطالعات اقتصادي و بازاريابي جنوب شرق و مركز تحقيقات مطالعات زنان نیز از مصوبات این جلسه بود .

میر با اشاره به تأیید پیشنهاد راه اندازی مرکز سما در قصر قند تحت نظر نیکشهر و مرکز سما میرجاوه تحت نظر سما زاهدان، عنوان کرد: با طرح واگذاری قسمتی از اراضی طرح 94 هکتاری شفا به کارکنان و اعضاء هیات علمی پس از تأیید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و تاسیس پردیس پارک علم و فناوری موافقت شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: