• شنبه ۴ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-290-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جشن های ویژه سال نو در خاش در حال برگزاری است

جشن های ویژه نوروز در شهرستان خاش در سیاه چادر شورای اسلامی و شهرداری با اجرای متنوع موسیقی سنتی و رقص سنتی و رقص با چوب و استقبال بی نظیر میهمانان نوروزی و شهروندان فهیم خاش در حال برگزاری است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، در این آیین های جشن و شادی میهمانان از شهرهای مختلف کشور حضور دارند که آتش بازی و نورافشانی در محوطه بیرونی سیاه چادر و نیز نواختن تبل و دهل و رقص چوب و موسیقی سنتی و رقص محلی مورد توجه هستند.

عبدالمجید تمندانی شهردار خاش گفت: به حول و قوه الهی و با دعای خیر شهروندان خاش توانستیم میزبانی شایسته را از مسافران که از راه های دور و در  محل سیاه چادر شهرداری حضور یافتند به عمل آوریم.

تمندانی افزود: در لحظه سال تحویل از میهمانان عزیز با شیرینی و چای آویشن پذیرایی شد که مراسم سال تحویل برای همه عزیزانی که در این زمان در سیاه چادر فرهنگی شورای اسلامی و شهرداری خاش حاضر بودند شب به یاد ماندنی و با خاطرات خوش از شهر خاش رقم خورد که اکثر مسافرین این لحظات شیرین را که با رسم و فرهنگ غنی مردم شهرستان را به همراه داشت را از طریق دوربین و یا گوشی همراه ثبت کردند.

تمندانی ادامه داد: پرسنل خدوم شهرداری در طول نوروز ۹۷ و حضور در سیاه چادر فرهنگی در ورودی شهر برنامه های زیادی را به اجرا خواهند گذاشت و جای امیدواری است با تدابیر اندیشه شده از طرف شورای اسلامی شهر و اجرای ان توسط نیروهای خدوم شهرداری امسال نیز مانند سال های ڱذشته اکیپ نمونه استانی را در ستاد های استقبال از نوروز را کارکنان شهرداری خاش به خود اختصاص دهند و به افتخارات مردم این بوم افزوده شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: