• پنجشنبه ۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-1787-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دیدن هفتاد هزار نفر مسافر نوروزی از برنامه های فرهنگی خاش

فرماندار شهرستان خاش گفت: در ده شبانه روز اخیر حدود هفتاد هزار نفر از مسافران نوروزی از برنامه‌های تدارک دیده شده در سیاه چادرهای این شهرستان دیدن کرده اند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، محمداکبر چاکرزهی افزود: امسال شاهد افزایش ورود مسافران به مقصد شهرستان خاش بوده ایم و برپایی سیاه چادرهای فرهنگی ویژه استقبال، پذیرایی و راهنمائی مسافران بخوبی توانسته در جذب و ماندگاری مهمانان تاثیرگذار باشد.

چاکرزهی بیان کرد: خاش در موقعیت بسیار مناسبی قرار گرفته و بالای هشتاد درصد از مسافران عبوری از همین شهرستان گذر می کنند و در ساعات مختلف شبانه روز از امکانات مهیا شده در سیاه چادرهای فرهنگی استفاده می برند.

فرماندار خاش ادامه داد: مردم خاش در شبانه روز از جیب خود هزینه می کنند و با افتخار از مسافران نوروزی بصورت گرم و شایسته میزبانی می کنند و الحمدلله تمام خدمات به هم وطنان ارزشمند ایرانی رایگان است.

وی پذیرایی از مسافران با چای آویشن، شربت و شیرینی و غذاهای بومی و محلی در کنار اجرای متنوع برنامه های فرهنگی و هنری را از برنامه های اولویت شهرستان عنوان کرد و گفت: تمام مسئولان کشوری و استانی و میهمانان نوروزی به سیاه چادرهای فرهنگی خاش نمره ممتاز داده اند و در سالهای اخیر نیز توانسته ایم رتبه های برتر کشوری و استانی را برای خود حفظ کنیم که جای دارد از تلاش های تمام دست اندرکاران و نیروهای سخت کوش بخشداری مرکزی و دهیاران و شوراهای این بخش، شهرداران، هلال احمر، میراث فرهنگی،محیط زیست، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، سپاه، سایر بخشداران و مسئولان ادارات و نهادها و نیروهای ارزشمند امنیتی و انتظامی و نظامی و شرکت نفت، بهداشت، اورژانس، راه و حمل و نقل و صنعت معدن و تجارت و اتاق اصناف و ارشاد و غیره در مبحث خدمت رسانی به مردم و مهمانان نوروزی قدردانی کنیم.

چاکرزهی اظهار امیدواری کرد: در سال حمایت از کالاهای ایرانی بتوانیم تولیدات و ظرفیت های بومی خاش را به مردم عزیز ایران و استان ارائه بدهیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: