• پنجشنبه ۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-1887-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بازسازی و زیباسازی 23 هزار متر از خیابان‌ها و میدان‌های منطقه آزاد چابهار در ایام نوروز

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: 23 هزار متر از خیابان‌ها و میدان‌های منطقه آزاد چابهار در ایام نوروز بازسازی، رنگ‌آمیزی و زیباسازی شد.

حمید الله بلیده‌ای‌ در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سیستان و بلوچستان با اشاره به اقدامات نوروزی معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار اظهار کرد: بازسازی و رنگ‌آمیزی 2400 متر پل‌عابر پیاده، رنگ‌آمیزی و زیباسازی 17 هزار متر از جداول منطقه و هم‌چنین بازسازی و زیباسازی کل دروازه اقیانوس به‌عنوان یکی از مهم‌ترین نماد‌های منطقه آزاد به طول 3500 متر از مهم‌ترین اقدامات معاونت فنی و زیربنایی است.

وی افزود: هم‌چنین در راستای زیباسازی 7 سفره هفت‌سین،425 پرچم رنگی و تبریک‌سال نو،7 بیلبورد بزرگ و از همه مهم‌تر طراحی و بازسازی 10 المان منطقه شامل طراحی المان ماهی در پارک بهار و نصب 200 المان پرنده‌های نوری بر روی چراغ‌ها در نقاط مختلف منطقه نصب‌شده ‌است.

به گفته رئیس کمیته فنی و زیربنایی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی منطقه آزاد چابهار، ساخت و نصب 51 کباب‌پز بتی و بازسازی و زیباسازی 250 عدد انواع نیمکت شهری در نقاط مختلف پارک‌ها و خیابان‌ها و هم‌چنین احداث 137 چشمه سرویس بهداشتی در منطقه و جاذبه‌های خارج‌از منطقه برای رفاه حال مسافران و گردشگران نوروزی در دستور کار قرارگرفته است.

بلیده‌ای خاطرنشان کرد: 27 پارکینگ به ظرفیت 3 هزار خودرو و 3 کمپ‌چادری به ظرفیت هزار چادر چهار نفره در نقاط مختلف منطقه ساماندهی و دایر شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: