• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-914-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بیان کرد؛

افزایش 5 درصدی آمار تصادفات در محورهای سیستان و بلوچستان

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: از 24 اسفند ماه تا صبح 14 فرودین ماه، 17 نفر در صحنه ی تصادف در محور های سیستان و بلوچستان کشته شدند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، فریبرز راشدی با اشاره به افزایش 5 درصدی آمار تصادفات در محور های سیستان و بلوچستان افزود: در این مدت، 371 تصادف در محور های این استان به ثبت رسیده است که در این حوادث 528  نفر مصدوم شدند.

وی اظهار کرد: در حریم شهر ها هم 458 فقره تصادف رخ داده است که افزایش 13 درصدی را نشان می دهد اما آمار کشته شدگان تصادفات شهری با  دو کشته، 50 درصد کاهش داشته است. 

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان همچنین گفت: در مدت تعطیلات نوروزی هزار و 735 مراجعه کننده به ایستگاه های سلامت در ورودی شهرهای داشته ایم  که 89 نفر به بیمارستان معرفی شدند.

همچنین جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان  از افزایش 16 درصدی حجم مسافرت های نوروزی و کاهش 21 درصدی تصادفات فوتی در طرح نوروزی پلیس استان خبر داد.

سرهنگ احمد طاهری ، افزود: برخلاف افزایش 16درصدی تردد ها در سطح جاده های استان خوشبختانه امسال شاهد کاهش 21درصدی تصادفات فوتی در سطح استان بودیم که این امر نشان از ارتقاء فرهنک ترافیکی شهروندان و مسافران نسبت به سال های گذشته است.

این مقام انتظامی با اشاره به کاهش 13 درصدی تصادفات جرحی نسبت به مدت مشابه سال قبل  تاکید کرد: همچنین  وقوع سرقت ها در این مدت 15 درصد کاهش داشته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: