• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-2887-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بازدید بالغ بر ۱۲۰ هزار نفر از مجتمع بقیه ا... الاعظم (عج) چاه نیمه

رئیس دانشگاه زابل گفت: مجتمع آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی بقیه ا... الاعظم (عج) با قرار داشتن در کنار چاه نیمه ها، دارا بودن فضای سبز فرحبخش، امکانات رفاهی و بهداشتی، باغ وحش و دریاچه مصنوعی هامونک به یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری طبیعی سیستان بدل شده است.

دکتر موسی بهلولی درگفتگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، افزود: این مجتمع در سیزدهمین روز فروردین، پذیرای جمعیتی بالغ بر۱۲۰هزار نفر و تردد بیش از ۲۴ هزار خودرو بوده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این، در ایام نوروز نیز همه روزه از ساعت ۶ الی ۲۱ و با بهره گیری از خدمت رسانی بیش از ۲۰۰ نفر از نیروهای دانشگاه، روزانه به طور میانگین میزبان ۵ الی۶هزار خودروی سبک وسنگین بوده و از تمامی اماکن و امکانات قابل استفاده ی آن، جهت رفاه مردم در این ایام بهره گیری شده است.

وی حضور در مجتمع بقیه ا... الاعظم را فرصتی مغتنم برای مشاهده  همت سیستانیان در راه آبادانی و نقش بندی سبزینگی بر خاک تشنه این سرزمین کهن دانست و آن را نمادِ ممکن سازیِ اهداف و آرزوهای صعب و سخت توسط انسان های فرهیخته ای برشمرد که با بهره گیری از علم و عمل، عمر بر آبادانی و بهروزی این دیار صرف می نمایند.

رئیس دانشگاه زابل در پایان ضمن آرزوی سالی آکنده از شکوفایی و موفقیت را برای تمامی کوشندگانِ راه آبادانی و تمامی کسانی که زنجیرِ وفای سیستان و ایران بر پای دلهاشان افکنده شده است ابراز امیدواری کرد که در سال جدید با خودبسندگی و تکیه بر نیروی توانای خویشتنِ خویش، سرودخوانِ آبادی و آزادگی بیش از پیشِ میهن باشیم و با همدلی و تکیه بر اشتراکاتِ کارآمد، به اندازه توش و توان خود در راه اعتلای خاک کهن و مقدسمان بکوشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: