• پنجشنبه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-1114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پيگيري ويژه استاندار براي ساخت سه بيمارستان ٥٤٠ تختخوابي در استان

استاندار سيستان و بلوچستان گفت: موضوع احداث سه بیمارستان ۵۴۰ تخت خوابی تخصصی و فوق تخصصی در شهرهاي زاهدان، ايرانشهر و چابهار در جلسه اي ويژه با وزير بهداشت و درمان در دفتر وزير پيگيري و مورد تصويب نهايي قرار گرفت.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سید دانیال محبی افزود: زمين مورد نياز براي ساخت اين بيمارستان ها اختيار شده است و مناقشات و مشكلات قانوني واگذاري آنها هم رفع و در اختيار دانشگاه هاي علوم پزشكي استان قرار داده شده است.

محبي با بيان اينكه منابع مالي احداث اين بيمارستان ها تامين شده است از مشاركت ٢٥درصدي بنياد بركت و همچنين تامين اعتبار از محل اعتبارات استاني و دانشگاه هاي علوم پزشكي خبر داد.

وي با بيان اينكه سال ١٣٩٧ همراه با موفقيت و جلسات اميد بخش براي توسعه استان آغاز شده است، افزود: در اين جلسه با توجه به نياز مبرم استان به توسعه زيرساخت هاي بهداشت و درمان، بر تسريع در احداث اين بيمارستان ها تاكيد شد.

استاندار اظهار کرد: با آغاز بكار اين بيمارستان ها و بيش از هزار و ٥٠٠ تخت به ظرفيت فضاهاي درماني استان اضافه مي شود كه اين موضوع ارتقاي جهنده در شاخص هاي درماني استان است.

محبي در پايان اين نويد را به مردم استان داد كه مقدمات عمليات اجرايي اين بيمارستان ها فراهم شده و بزودي با حضور وزير بهداشت و درمان آغاز خواهد شد.

رييس مجمع نمايندگان استان، معاون عمراني استاندار، سرپرست فرمانداري چابهار، مديرعامل منطقه آزاد چابهار، روساي دانشگاه هاي علوم پزشكي استان و رييس شوراي اسلامي شهر چابهار استاندار را در اين جلسه همراهي كردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: