• پنجشنبه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بررسی مشکلات مردم دهستان پشتکوه بخش مرکزی خاش

با حضور نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی، بخشدار مرکزی و شماری از مدیران شهرستان مهمترین مشکلات مردم دهستان پشتکوه بخش مرکزی این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، نماینده مردم خاش در مجلس و هیئت همراه وی از پروژه های مهم در حوزه های کشاورزی، آب و برق و بهداشت و آموزش و پرورش بازدید و برای حل مشکلات طرحهای مختلف و از جمله طرحهای هادی روستایی تاکید شد.

علی کرد از تلاشها و خدمات مسئولان به مردم منطقه قدردانی کرد و گفت: با پیگیری های ارزشمند مسئولان و انجام کارهای جهادی خدمات شایسته ای به مردم ارائه شده است.

بخشدار مرکزی شهرستان هم با تشکر از عملکرد ارزشمند استاندار و فرماندار و اعضای شورای اداری و مشارکت اقشار مختلف مردم در جهت ارائه خدمت شایسته به مردم گفت: مدیران دستگاههای اجرایی با هماهنگی و همکاری و پیگیری های نماینده و استاندار و فرماندار تمام توان خود را برای حل مشکلات مردم به کار گرفته اند.

مدیران ادارات جهاد کشاورزی و برق، مدیر بنیاد مسکن، مدیر امور آب و معاون آموزش و پرورش و رئیس مرکز بهداشت خاش و غیره گزارشهائی از اقدامات انجام شده در حوزه عملکردی خود ارائه دادند.

همچنین با حضور نماینده مردم خاش در مجلس، بخشدار مرکزی و شماری از اعضای شورای اداری و شورای اسلامی بخش مرکزی در منزل پدری و مزار معلم فداکار حمیدرضا گنگوزهی یاد و خاطره این معلم فداکار بلوچ و ساکن در شهرستان خاش گرامی داشته شد.

علی کرد نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی با گرامی داشت یاد معلم فداکار خاش گفت: حمیدرضا گنگوزهی با جانفشانی و ایثارگری خود کرامت انسانی و شجاعت و حس نوعدوستی مردم بلوچ را به دنیا نشان دادند و عمل ارزشمند وی در نزد مردم ایران و دنیا ثبت شد و همگان کار بزرگ او را تحسین کردند.

علی کرد از تلاشها و خدمات مسئولان و خیران برای کمک به حل بخشی از نیازهای خانواده معلم فداکار تجلیل نمود.

مجتبی شجاعی بخشدار مرکزی شهرستان خاش هم با اشاره به اینکه ایثارگری و فداکاری معلم فداکار در تاریخ جادوانه شده است، گفت: انتظار داریم کار بزرگ حمیدرضا گنگوزهی در کتابهای درسی گنجانده شود و یاد و نام او در ذهن ها ثبت گردد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: