• پنجشنبه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-1984-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اجرای 22 طرح کشاورزی در بخش مرکزی خاش

بخشدار مرکزی شهرستان خاش گفت: با تلاش و همت مدیر و کارکنان سخت کوش جهاد کشاورزی این شهرستان ظرف مدتی کوتاه 22 طرح کشاورزی در بخش مرکزی خاش اجرا شد.

مجتبی شجاعی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: این طرحها عمدتا در بحث آب و خاک و شامل اجرای سامانه های نوین آبیاری، مرمت قنوات، کانالهای آبیاری و ساخت استخر چند منظوره ذخیره آب هستند.

وی اظهار کرد: جهاد کشاورزی شهرستان خاش الگویی برتر از خدمات بوده که با بهره گرفتن از مدیر و کارکنان جهادی و تلاشگر توانسته برای دولت افتخار کسب کند.

شجاعی بیان کرد: جهاد کشاورزی خاش با هماهنگی و برخورداری از حمایتهای فرماندار شهرستان و همت و اراده کارکنان توانمند و دلسوز و مردم پای کار توانسته افزون بر 10 هزار هکتار سامانه نوین آبیاری در نقاط مختلف شهرستان ایجاد کند که این موضوع در نوع خودش بی نظیر است.

امان الله طوقی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خاش نیز در بازدید نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی از پتانسیل های بخش کشاورزی گفت: حدود 50 طرح مختلف کشاورزی در بخشهای مرکزی، ایرندگان و نوک آباد طی ماههای اخیر کار شده است.

وی افزود: با مدیریت درست منابع کارهای ارزشمندی در منطقه انجام شده و با برنامه ریزی های درست توانسته ایم با اوضاع سخت مالی دولت کنار بیائیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: