• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-2214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد؛

صلاحیت و شایستگی دو شاخص مهم در انتخاب مدیران

استاندار سیستان و بلوچستان در جمع پرسنل استانداری و واحدهای تابعه گفت: تلاش خواهم کرد در انتخاب و جایگزینی مدیران کسی که صلاحیت و شایستگی بیشتری نسبت به دیگران دارد، جایگزین شود.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان؛ سید دانیال محبی در این دیدار صمیمی كه در سرسراي خاتم استانداري برگزار شد، اظهار کرد: نوروز فرصتی برای ابراز دوستی و ارتباطات انسانی است و تبادل فکری و فرهنگی ظرفیتی ممتاز در کشور ایران و برخاسته از همین دید و بازدید های نوروزی ما ایرانیان است .

محبی با برشمردن مقوله های انسانی از جمله دانایی ، پاکی و زیبایی افزود: فطرت همه انسانها به دنبال خوبی و دوست داشتن انسانهای پاک است ولی طبیعتا انسان در مدار زندگی لغزشهایی دارد و اینجاست که بهترین انسانها کسی است که در مقابل این مقوله های انسانی صلابت دارد.

وي خاطرنشان کرد: اصل این است که انسان در فضای این گفتن ها خودش را نبازد نه در قبال تعریف ها مغرور شود و نه از نقدها برنجد چرا که انسانهای وارسته در طول تاریخ بر همین اصل استوار بوده اند.

نماينده عالي دولت در استان افزود : فرهنگ بالنده، تاریخ و ادبیات ایرانیان سرشار از بزرگ مردی و شجاعت است؛ رسالت انسانی ما نیز این است که دیگردوستی را بر خود مقدم بداریم.

محبي با تاکید بر پذیرش نقد سازنده گفت: نگاهم برای پیشرفت استان این است که باید بستری فراهم شود تا با نشاط و ظرفیت بالا هر نقدی را برای پیشرفت بهتر استان بپذیریم .

وی خاطرنشان کرد: همه با هم در هر نقشی که هستیم ؛ با هم افزایی ، همدلی و همراهی می توانیم کاروان توسعه استان را به سرمنزل مقصود برسانیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: