• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-2614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:

بیمه سلامت تحولی عظیم در سیستم درمانی بوجود آورد

در دیدار نوروزی دکتر صفدری و کارکنان اداره کل بیمه سلامت استان با نماینده ولی فقیه درسیستان و بلوچستان برگزار شد، ایت الله سلیمانی اظهار کرد: طرح تحول سلامت و بیمه سلامت بحق تحولی عظیم در سیستم درمانی کشور بوجود آورد و اعتماد مردم را در رسیدن به سلامت جذب کرد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، آیت الله عباسعلی سلیمانی در این دیدار افزود: باید طوری در جهت کنترل و مدیریت هزینه ها و به مسئله صرفه جویی برنامه ریزی دقیق داشته باشیم که اعتبارات مصوب دولت با کسری بودجه مواجه نشود و همچنین مردم اعتماد بیشتری به دولت داشته باشند.

سلیمانی بیان کرد: مردم وظیفه مند هستند موضوع درمان را جدی بگیرند و با دولت همکاری نزدیکی در جهت استفاده از دفترچه های بیمه داشته باشند و دفترچه های بیمه را به افراد غیر ندهند تا از هزینه های درمانی جلوگیری بعمل آید. 

همچنین در این دیدار ابتدا دکتر صفدری ضمن گزارشی در مورد صیانت از حقوق بیمه شدگان و ارتقا کیفیت خدمات به مردم گفت: بیش از 90درصد هزینه های بستری بیمه شدگان توسط سازمان بیمه سلامت پرداخت می شود.

مدیر کل بیمه سلامت استان افزود: افرادیکه دارای دفترچه بیمه سلامت همگانی رایگان می باشند و اعتباردفترچه های آنان به اتمام رسیده می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت نسبت به تمدید دفترچه بیمه سلامت خود اقدام نمایند..

صفدری اظهار کرد: افرادیکه دارای توان مالی هستند می توانند نسبت به ثبت نام در صندوق بیمه ایرانیان با پرداخت 240 هزار تومان حق سرانه بیمه ازخدمات بیمه سلامت همانند سایر صندوقها بهره مند شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: