• پنجشنبه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-3884-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تشكيل كارگروه تخصصي ايدرو و سيستان و بلوچستان با هدف تدوين برنامه توسعه استان

كارگروه تخصصي مشترك ايدرو و استان سيستان و بلوچستان با هدف تدوين برنامه توسعه صنعتي استان با بهره گيري از ظرفيتهاي قانوني و توانمنديهاي سازمان ايدرو تشکیل شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سيد دانيال محبي با تشريح جزئيات نشست با رييس سازمان ايدرو گفت: در اين جلسه مباحث مرتبط با طرحهاي سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران (ايدرو) در استان مورد بررسي قرار گرفت و مسايل و مشكلات احتمالي احصا و راهكارهاي عملياتي رفع آن مورد توافق قرار گرفت.

استاندار؛ بازسازي و نوسازي كارخانه بافت بلوچ ايرانشهر و همچنين توسعه و ارتقا آن، تسريع در اجرا و احداث كارخانه تاير هامون در شهرك صنعتي رامشار، رفع مشكلات كارخانه ساخت قطعات فورج تفتان قالب در شهرك صنعتي محمدآباد شهرستان هامون را از جمله موارد مورد توافق در ديدار با دكتر معظمي رييس سازمان ايدرو ذكر كرد.

وي افزود: در اين جلسه عملكرد سنوات گذشته و تخصيص بهينه تسهيلات كمكهاي فني و اعتباري سواحل مكران نيز بطور مشروح مورد ارزيابي قرار گرفت.

استاندار در پايان گفت: از محل تسهيلات كمكهاي فني و اعتباري سواحل مكران، طي دو سال گذشته بيش از ٢٠٠ ميليارد تومان تسهيلات به  طرحهاي ايجادي صنعتي در شهرستانهاي چابهار و كنارك تعلق يافته است و زمينه ايجاد ٦٠٠ نفر اشتغال فراهم شده است.

همچنين در اين نشست، به منظور تدوين برنامه توسعه صنعتي استان با استفاده از ظرفيتهاي قانوني و توانمنديهاي سازمان ايدرو، تشكيل كارگروه تخصصي مشتركي في مابين ايدرو و استان مورد توافق قرار گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: