• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار بیان کرد:

کم آبی، چالش شهرستان سراوان

فرماندار شهرستان سراوان، مشکل کم آبی را یکی از ابرچالش های منطقه عنوان کرد و گفت: در این زمینه قدم های مناسبی در حال برداشتن است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، درویش نارویی افزود: توسعه منطقه در گرو ایجاد زیرساخت ها دارد و با مشارکت های همه بخش های جامعه در شاخص های توسعه تحول ایجاد می شود.

فرماندار سراوان گفت: دولت علیرغم تمام محدودیت های مالی در شهرستان سراوان بالای 900 میلیارد تومان از اعتبارات ملی از محل صندوق توسعه ملی برای ایجاد زیر ساخت های منطقه در حال هزینه کردن است.

نارویی همچنین توسعه همه جانبه کشور را در گرو امنیت و تعامل و هم زیستی و احترام متقابل تمام ملت عنوان کرد و گفت: نگاه رهبری نظام و دولت بر آن است تا احترام متقابل بین اقوام و مذاهب و تمام آحاد جامعه اسلامی برقرار و حقوق آنها محترم شمرده شود و در کنار هم در تعالی و پیشرفت کشور اشتراک داشته باشند.

وی اظهار کرد: همراهی آحاد مردم را با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری جهت صیانت از کیان کشور ضروری دانست و گفت: وحدت و انسجام در کشور توسط ملت بزرگ ایران حفظ گردد و پیوند را بین سطوح مختلف استحکام بیشتری ببخشیم تا دشمنان نتوانند در مقابل صف مسلمانان رخنه ایجاد نمایند.

فرماندار سراوان خطاب به علما و مراجع دینی نیز گفت: شما درد و دغدغه دین و درد اتحاد و انسجام و همبستگی را بر دل دارید چه خوب است در راستای آگاه سازی جامعه حرکت کنیم و جامعه را از نگاه های افراطی و تفریطی و خشونت آمیز نجات دهیم و شرایط کنونی را استحکام تر نماییم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: