• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-886-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افتتاح ساختمان حکمت دانشگاه سیستان و بلوچستان

همزمان با مبعث پیامبر اکرم (ص)  ساختمان حکمت دانشگاه سیستان و بلوچستان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و رییس دانشگاه سیستان و بلوچستان  به بهره برداری رسید .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر علیرضا بندانی در حاشیه افتتاح این پروژه بیان کرد: پروژه ساخت این ساختمان با زیر بنای 2650 متر مربع و در سه طبقه و با کاربری تربیت بدنی و آموزشی از سال 1392 آغاز و مبلغ اعتبار آن نیز از منابع ملی تامین شده است.

بندانی همچنین به طرح هایی همچون بازگشایی درب دانشگاه از مسیر زیباشهر، سازماندهی پارکینگ های دانشگاه و همچنین بهره برداری از سلف سرویس مرکزی دانشگاه  تا پایان سال 97 اشاره کرد. 

وی در ادامه اظهار کرد: سلف سرویس جدید دانشگاه نیز که در حال احداث است از لحاظ استفاده از انرژی و پخت غذاو.. برترین و صنعتی ترین سلف سرویس سطح کشور خواهد بود عملیات ساخت این پروژه نیزاز  سال 87 اغاز شده که تا اواخر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

بندانی هم چنین به افتتاح یک باب مدرسه در حاشیه شهر زاهدان به همت جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه اشاره کرد و افزود: این مدرسه برای کمک به بازماندگان از تحصیل تا پایان سال 97 و از سوی داشگاه سیستان و بلوچستان به بهره برداری خواهد رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: