• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-1190-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ساخت سه مدرسه خیری در بخش مرکزی خاش آغاز شد

بخشدار مرکزی شهرستان خاش گفت: کار ساخت سه مدرسه با مشارکت خیران در روستاهای اسماعیل آباد، موتور جهاد و همت آباد شکاری آغاز شد.

مجتبی شجاعی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: در روزهای آینده نیز کار ساخت پنج مدرسه خیری دیگر در مناطق این بخش شروع می شود.

وی اظهار کرد: در سال گذشته سی مدرسه خیری با مشارکت سپاه، خیران، آموزش و پرورش و بخشداری مرکزی خاش در نقاط مختلف این بخش ساخته شده اند.

شجاعی ادامه داد: دهها بسته فرهنگی و آموزشی و کیف و کفش و لباس نیز در سال گذشته میان دانش آموزان نیازمند بخش مرکزی خاش به صورت رایگان توزیع گردید.

بخشدار مرکزی خاش گفت: در مبحث ساخت مسکن محرومین و اقشار نیازمند و تامین نیازهای معیشتی و درمانی آنها نیز اقدامات ارزشمندی صورت گرفت از این بابت بسیار خوشحال و خرسند هستیم که توانستیم لبخند شادی را بر لب های مردم نیازمند بنشانیم.

وی افزود: با تلاش و همت دولتمردان و حمایت های ارزشمند استانداری و فرماندار خاش و مشارکت مدیران پروژه های فراوانی نیز در حوزه های مختلف مانند برق و آبرسانی و آموزش و پرورش و حوزه محرومین و عمران و ورزش و جهاد کشاورزی و غیره اجرا شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: