• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-4314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:

جهاد دانشگاهی کانون تجمیع اهل علم و صاحبان اندیشه باشد

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، در نشستی با حضور جمعی از اعضای جهاد دانشگاهی استان، گفت: اهل علم و صاحبان اندیشه یک گنجینه بزرگ هستند که باید قدردان آنان بود و برای رفع مشکلات از این ظرفیت بزرگ استفاده کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، آیت الله عباسعلی سلیمانی در این دیدار افزود: در گذشته، رژیم پهلوی ارتباطی با صاحبان فکر نداشت، چون به نوعی یک حکومت مستعمره بود و کارهایش تقلیدی و تلقینی بود، اما امروز به برکت انقلاب اسلامی، حکومتی مستقل داریم و خودمان تصمیم‌گیرنده هستیم.

امام جمعه زاهدان بیان کرد: ما باید شبکه ارتباطی خود را با علما و دانشمندان گسترش دهیم، از نیروی فکر آنان استفاده کنیم و تنها در این صورت است که می‌توان به نقطه مطلوب رسید.

وی اظهار کرد: جهاد دانشگاهی یک نهاد انقلابی است که در زمان جنگ، جبهه را پشتیبانی می‌کرد، اما امروز، زمان علم و فناوری است و طبق فرمایش رهبر انقلاب، باید کشور را به بالاترین درجات علمی دنیا برسانیم.

آیت‌الله سلیمانی افزود: جهاد دانشگاهی باید کانون تجمیع اهل علم و صاحبان اندیشه باشد، نیروهای انقلابی و آگاه را به‌کار گیرد و در پروژه‌های خود، از این ظرفیت‌ها استفاده کند تا انتظارات و خواسته‌های مقام معظم رهبری محقق شود.

نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد: جهاد دانشگاهی باید با کمک نیروهای علمی و انقلابی خود، جلوی هدررفت سرمایه‌های جامعه را بگیرد و این سرمایه‌ها را احیا کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: