• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-4814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

محدودیت های ترافیکی روز 29 فروردین در زاهدان

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سیستان و بلوچستان محدودیت های ترافیکی مراسم روز 29 فروردین ماه را در شهر زاهدان اعلام کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان سرهنگ " علی نام درست" با اعلام این خبر گفت: برگزاری مراسم روز 29 فروردین ماه در زاهدان در میدان سربازان گمنام زیباشهر برگزار خواهد شد که محدودیت های ترافیکی این محل از میدان خاتم به سمت میدان سربازان گمنام، از میدان پاسداران به سمت میدان سربازان گمنام، از پل شهدای وحدت به سمت بلوار بهارستان، از سه راه دبیرستان دانشگاه به سمت میدان سربازان گمنام، از میدان سفیران امید به سمت میدان سربازان گمنام و کلیه فرعی های منشعب به بلوار بهارستان و میدان سربازان گمنام خواهد بود.

وی افزود: پبشنهاد می شود شهروندانی که قصد تردد به سمت زیباشهر را دارند از محور میرجاوه جاده گمرک استفاده کنند و کسانی که قصد خروج از زیباشهر را دارند از بلوار جنت و میدان دکتر حسابی و خیابان دانشگاه تعیین مسیر کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سیستان و بلوچستان در پایان از شهروندان خواست ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی نهایت همکاری را با پلیس در محورهای که محدودیت های ترافیکی داریم داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: