• شنبه ۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-186-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر خبر داد:

تدوین طرح جامع آموزش همگانی مقابله با بحران

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر گفت: وظیفه تدوین طرح جامع آموزش همگانی مقابله با بحران به جمعیت هلال احمر محول شده که طبق بررسی های به عمل آمده تا 2 سال دیگر تکمیل خواهد شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، کاظم شریفی در سفر به زاهدان بیان کرد: این طرح با رویکرد علمی، پژوهشی، ملی و بین المللی تدوین می شود و مباحث مربوط به آموزش همگانی، مدیریت بحران و تعیین نقش دستگاه‌های ذیربط در مواقع بحرانی تهیه و تنظیم خواهد شد.

شریفی گفت: در دوره مدیدیت پیشرفته سطح یک که در استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود مباحثی مانند مدیریت و فرماندهی، مدیریت بحران در رسانه ، مدیدیت خطر پذیری (ریسک ) آموزش همگانی و کارگاه های بهداشت و درمان ، و همچنین نقد و بررسی عملیات های ملی و منطقه ای مطرح گردید .

وی همچنین در نشستی با مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان بر ارتقاء سطح علمی و تحقیقاتی و پژوهشی و مشاوره ای جامعه فرهنگی تاکید کرد و در همین راستا تفاهم نامه ای توسط آموزش و پرورش استان و جمعیت هلال احمر استان منعقد شد .

فراهم کردن شرایط آموزشی جهت برگزاری دوره های آموزشی امداد و کمکهای اولیه ویژه مدیران و سرپرستان مدارس شبانه روزی و دانش آموزان از اهداف مهم این تفاهم نامه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: