• چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-387-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس:

یادمان ایستادگی قوم بلوچ در برابر انگلیسی‌ها ایجاد شود

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: قوم بلوچ نقش مثبتی در استکبارستیزی داشته که می‌طلبد یادمان ایستادگی این قوم در برابر انگلیس استعمارگر در سیستان و بلوچستان ایجاد شود .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان،  سردار بهمن کارگر در دیدار با فرماندهان ارشد نظامی استان سیستان و بلوچستان که در زاهدان برگزار شد، افزود: روایتگری دفاع مقدس برای جوانان و نسل امروز یکی از وظایف اصلی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس است که تاکنون نیز به خوبی انجام شده و باید قدرت بیشتری بگیرد .

وی اظهار کرد: هر چقدر درباره دفاع مقدس کار کنیم باز هم جای کار بیشتری دارد.

سردار کارگر تصریح کرد: دفاع مقدس مجموعه‌ای بزرگ است که همه ظرفیت‌ها را به خود اختصاص می‌دهد. که در این میان مردم نقش بسیار بارزی دارند.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس عنوان کرد: دفاع مقدس برای ایران اسلامی بسیار ارزشمند و به یاد ماندنی است و مقام معظم رهبری نیز در بیش از 80 درصد سخنرانی‌های خود اشاراتی به بحث دفاع مقدس داشته که نشان‌دهنده اهمیت این موضوع است .

وی خاطرنشان کرد: به دلیل اهمیت این موضوع دفاع مقدس که برخاسته از بطن جامعه و شهروندان کشور است نباید به هیچ وجه آلوده به مسائل سیاسی، قومی و مذهبی شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: