• پنجشنبه ۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-587-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور:

سیستان و بلوچستان مقصد ديگري از کاروان راهیان نور

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور گفت: در آینده نزدیک سیستان و بلوچستان هم در کنار هفت استان دیگر مقصدی برای کاروان راهیان نور خواهد شد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان سردار کارگر در دیدار با استاندار سیستان و بلوچستان افزود: ثبت خاطرات شهدای استان و نشر آثارشان را در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار مهم برشمرد و پیش بینی کرد تا سال 1404 بیش از 50 درصد از این خاطرات تنظیم و منتشر شود .

وی همچنین درباره راه اندازی موزه دفاع مقدس سیستان و بلوچستان گفت: این موزه آماده بهره برداری است ولی در برخی حوزه ها نیاز به تقویت دارد که در این سفر انجام خواهد شد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: قوم بلوچ نقش مثبتی در استکبارستیزی داشته که می‌طلبد یادمان ایستادگی این قوم در برابر انگلیس استعمارگر در سیستان و بلوچستان ایجاد شود .

وی افزود: روایتگری دفاع مقدس برای جوانان و نسل امروز یکی از وظایف اصلی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس است که تاکنون نیز به خوبی انجام شده و باید قدرت بیشتری بگیرد .

وی اظهار کرد: هر چقدر درباره دفاع مقدس کار کنیم باز هم جای کار بیشتری دارد .

سردار کارگر تصریح کرد: دفاع مقدس مجموعه‌ای بزرگ است که همه ظرفیت‌ها را به خود اختصاص می‌دهد. که در این میان مردم نقش بسیار بارزی دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: