• جمعه ۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-3084-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نوربخش خبر داد؛

پرداخت مطالبات معوق تامین اجتماعی به دانشگاه‌های علوم پزشکی

رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور در دیدار با استاندار سيستان و بلوچستان از پرداخت مطالبات معوق به دانشگاه‌های علوم پزشکی خبر داد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، نوربخش با بیان اینکه دولت در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری بر حمایت از تولید داخلی و مباحث مربوط به اقتصاد مقاومتی برنامه‌ریزی‌های خوبی دارد، گفت: سازمان تامین اجتماعی کشور نیز در این راستا ، بخشودگی جرایم کارفرمایان را در راستای تقویت تولید داخلی از روز شنبه به مدت ۲ ماه آغاز می کند .

وی افزود: در کارگاه هایی که بیش از دو نفر اشتغالزایی شده است نیز به ازای هر دو نفر یک نفر از معافیت بیمه ای برخوردار می شود .

رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور در این دیدار به استاندار سیستان و بلوچستان گفت: میزان قابل توجهی تسهیلات بدون بهره به مستمری بگیران استان برای رفع نیازهای اضطراری آنها پرداخت می شود .

همچنین در این جلسه امینی فرد و یارمحمدی نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، مالکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و نورا مدیرکل اقتصادی استانداری نیز پیرامون مباحث مرتبط با حوزه تامین اجتماعی و ضرورت‌های استان برای توجه و سرمایه گذاری بیشتر این سازمان در استان مطالبی را عنوان کردند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: