• جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-1185-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام جمعه زاهدان:

ملت ایران در قبال تصمیمات آمریکا بر سربرجام هوشیار است

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: ملت بزرگ ایران در قبال تصمیمات بی خردانه رئیس جمهور آمریکا بر سربرجام هوشیار است و هرگز زیر بار باج خواهی های ترامپ با ابزار برجام نخواهد رفت .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه زاهدان افزود: آمریکا برای بدبین کردن افکار عمومی نسبت به جمهوری اسلامی ایران تلاش می کند و دست به هرکاری می زند.

خطیب نماز جمعه زاهدان در ادامه بر عدم اعتماد مردم و مسئولان ایران به آمریکا و کشورهای غرب تاکید و بیان کرد: باید به منابع عظیم داخلی اتکا کرد و در کنار آن روابط ایران را با کشورهای دنیا خصوصا کشورهای منطقه گسترش داد.

سلیمانی خاطرنشان کرد: آنان می خواهند تا برجام را برهم ریزند و ما را منزوی کنند اما در این جریان آمریکایی ها خود منزوی می شوند.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه تصریح کرد: امروزه وحدت جامعه اسلامی ضرورت دارد و این وحدت جزء سفارش‌های رهبر معظم انقلاب است.

وی با تاکید به فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص خروج آمریکا از برجام افزود: هیچ ترس و واهمه در مجموعه نظام جمهوری اسلامی ایران و ملت قهرمان در رابطه با خروج از برجام و تهدیدات وجود ندارد و با عنایت الهی این مرحله نیز همانند مراحل سخت گذشته کشور به موفقیت به پایان خواهد رسید.

امام جمعه زاهدان گفت: رئیس جمهور امریکا باید تاوان گستاخی خود را پس دهد و ایران در مقابل تصمیمات بی اساس ترامپ، با قدرت ایستاده است.

نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: رئیس جمهور آمریکا درحقیقت چهره بی روتوش هویت آمریکا و روی آشکار شیطان بزرگ است.

همچنین در پی عهدشکنی دولت آمریکا و خروج این کشور از برجام، تظاهرات مردمی ضد استکباری مردم استان سیستان و بلوچستان هم صدا با ملت ایران برگزار شد.

مردم با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خشم و انزجار خود را از آمریکای جنایتکار ابراز داشتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: